Spor

Ercan Taner’in yeni adresi belli oldu

Türk futbol basınının en önemli ismi Ercan Taner’in bu sezon hangi kanalda yer alacağı belli oldu. Ercan Taner yeni yayın döneminde Tivibu Spor ekibine katıldı.

Türk futbol basınının en önemli isimlerinden biri olan Ercan Taner’in bu sezon hangi kanalda yayın yapacağı belli oldu. Ercan Taner yeni yayın döneminde Tivibu Spor ekibine katıldı.

Tivibu, profesyonel kadrosuna deneyimli spor spikeri Ercan Taner’i dahil etti. Türk futbolunun başarılı spikerlerinden biri olan Taner 40 yılı aşkın kariyeri boyunca TRT, Lig TV, Show TV, NTV Spor, Bein Sports ve benzeri birçok kanalda önemli görevler üstlendi. Taner, yeni yayın döneminde Tivibu Spor’da ekrana gelecek karşılaşmalarda yorumlarıyla izleyicilerin heyecanına ortak olacak.

Ercan Taner profesyonel hayatı boyunca Dünya Kupası, Avrupa Şampiyonası, Şampiyonlar Ligi, Süper Lig, Premier Lig, La Liga ve daha birçok önemli organizasyon ve turnuvada spikerlik koltuğunda yer aldı.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu