Magazin

Erdal Beşikçioğlu açıkladı… Behzat Ç ne zaman çekilmeye başlıyor?

Emrah Serbes’in aynı isimli romanından uyarlanan Behzat Ç. için çekim tarihi açıklandı. Oyuncu Erdal Beşikçioğlu “Umarım telifiyle ilgili bir sıkıntı olmaz, ben oynamaktan keyif alırım.” diyerek Behzat Ç’nin ne zaman çekilmeye başlayacağını açıkladı.

Usta oyuncu oyuncu Erdal Beşikçioğlu, Hürriyet’ten Cengiz Semercioğlu’na verdiği röportajda, Behzat Ç. karakterini herkes gibi kendisinin de çok sevdiğini, karakterin çok güzel yazıldığını, bir roman uyarlaması olduğu için de detaylarının oldukça fazla olduğunu belirtti.

Behzat Ç.’nin yeniden çekilip çekilmeyeceği sorusuna Beşikçioğlu, karșılıklı görüșmelerin devam ettiğini söyleyerek şu açıklamayı getirdi:

“Niyetimiz var. Kanal D’nin dijital platformu Blu TV’yle bu konuyla ilgili konușuyoruz. Onlar da çok heyecanlı, biz de çok heyecanlıyız, izleyici de. Umarım telifiyle ilgili bir sıkıntı olmaz. Ben oynamaktan keyif alırım.”

Çekimler Ocak ayında başlayacak

Behzat Ç. çekimlerinin Ocak ayında bașlayacağını müjdeleyen Erdal Beșikçioğlu, “Bir Ankara Polisiyesi” olarak adlandırılan dizinin bu sezon olayların gelișmesinden kaynaklı olarak İstanbul’da daha fazla yer alabileceğini söyledi ancak yeni bölümlerinin henüz nerede yayınlanacağı konusunda bir bilgi vermedi.

85cc9c3453f836f29066e654b8d164e9

Behzat Ç., adlı dizide 3 sezon boyunca Star TV ekranlarında yayınlanmış ve izleyici tarafından çok büyük ilgi görmüştü. Dizini finali 96.bölümde yapılmış son bölümde kırmızı bir eski Walkswagen marka araca binen Behzat Ç. uzun bir yolculuğa çıkarılmıştı. Ardından “Behzat Ç. Ankara Yanıyor” isimli dizinin devamı olan bir film 1 Kasım 2013’te vizyona girmiș yine büyük ilgi görmüştü.

Başa dön tuşu