Dijital Platformlar

Erdal Beşikçioğlu Gain dizisinde

Blu TV'de yeni bir dizi için geri sayım başladı. Yönetmen Kaan Müjdeci'nin Shakespeare’in ölümsüz eseri “Hamlet”ten uyarladığı ve yönetmenliğini üstlendiği dizinin çekimleri Büyükada’da gerçekleşti. Dizide Erdal Beşikçioğlu ve Elit İşcan başrolleri paylaşıyor.

GAİN ve Asteros Film ortak yapımı olan dizinin başrollerini Elit İşçan ve Erdal Beşikçioğlu paylaşırken Şebnem Bozoklu, Hatice Aslan, Ahmet Rıfat Şungar, Murat Kılıç, Çiğdem Selışık Onat, Cihat Tamer, Serdar Orçin, Emrullah Çakay ve Mustafa Alabora dizinin ses getirecek kadrosunu oluşturuyor.

Yaşanmış bir hikâyeden yola çıkarak Büyükada’daki “fayton krallığı” üzerinden hayatın ve Türkiye’nin inanılmaz görünen, absürt ve çarpıcı gerçeklerine adeta ışık tutan dizi sonbaharda yeni nesil içerik platformu GAİN’de izleyiciyle buluşacak.

GAİN’in kısa ve uzun yapımlardan oluşan geniş içeriği, Apple Store veya Google Play’den uygulamayı indirerek, www.gain.tv adresinden ya da Apple TV ve Android TV üzerinden, platforma üye olarak izlenebiliyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı, televizyon ve dijital platformları odağına alan bir mecradır. Sitemizde ayrıca TV program ve dizi haberlerine, popüler teknoloji ve oyun haberleri içeriklerine de yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu