Yerli Dizi

Erdal Beşikçioğlu ne kadar kazanıyor?

‘Behzat Ç’ ve ‘Reaksiyon’ dizileriyle efsane oyuncu hakline gelen   tiyatro kökenli aktör  Erdal Beşikçioğlu, L’Officiel Dergisi’nin son sayısında kendisiyle yapılan röportajda ilginç açıklamalarıyla gündemde…
Ölüler’ adlı oyunu sahneye koyan, ekrandan kazandığını tiyatroya yatıran Erdal Beşikçioğlu “Televizyonda yaptığım kirliliğin hepsini tiyatroda temizleyerek bir arınma yaşıyorum. Sahnede arındığımız sürece ekranda ne yaptığımızın bir önemi yok. Televizyon benim işim değil. Esas işim tiyatro” şeklindeki açıklamasıyla yeni bir tartışma yaratacağa benziyor.

Ekrandan kazanılan paranın bir güvence olduğunu söyleyen Erdal Beşikçioğlu şu an dizi sektörünün en çok kazanan oyuncuları arasında gösteriliyor. Erdal Beşikçioğlu’nun bölüm başına 45 bin TL kazandığı konuşuluyor.

Her rolü kabul etmeyen, senaryoları ince eleyip sık dokuyan Beşikçioğlu Ankara’da yaşıyor ve  ‘Reaksiyon’un çekimleri için haftanın 3 günü İstanbul’a geliyor.

Beşikçioğlu’nun Reaksiyon dizisinde canlandırdığı Yavuz Kılıç ya da “Dayı” karakteri oldukça konuşulmuş ve bu rolün gerçekte hangi ismi işaret ettiğine dair yorumlar yapılmıştı.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu