Yerli Dizi

“Erdal Beşikçioğlu olmadan Behzat Ç. olur mu?”… Twitter’da kıyamet koptu!

Fenomen Behzat Ç. dizisinin olay karakteri Behzet Komiser’i canlandırarak Türk izleyicisinin gönlünde taht kuran Erdal Beşikçioğlu, sosyal medya Twitter’da gündem oldu. Peki ama neden? İşte bu sorunun cevabına ilişkin detaylar..

“ERDAL BEŞİKÇİOĞLU OLMADAN BEHZAT Ç. OLMAZ!” TEPKİLERİ ÇIĞ GİBİ

Dün medyada yer alan haberde Behzat Ç. dizisinin yeniden çekileceğine dair haberler vardı. Dizi sektörüne yakınlığı ile tanınan Birsen Altuntaş kaynaklı Behzat Ç. haberi gündeme damga vurdu. Altuntaş’ın kulis bilgiler ışığında, Behzat Ç: Çekiç ve Gül isimli kitaptan yeni hikayeler uyarlanacağını ve ekranlara geleceğini duyurması Twitter’da heyecana neden oldu.

Fakat sonrasında dizinin bilindik eski oyuncularla değil yeni oyuncu kadrosuyla çekileceğine dair iddia tam bir hayal kırıklığına neden oldu.

Söz konusu haberde İnsignia Yapım ile birlikte Emrah Serbes’in Behzat Ç.’nin yeni dizisi için yoğun tempoda çalıştıkları ileri sürülürken hem senarist hem de yönetmen koltuğunda oturan Emrah Serbes’in yeni dizi Behzat Ç. için oyuncu arayışına girdiği bilgisine yer veriliyordu.

İşte Erdal Beşikçioğlu’nun Behzat Ç.’nin yeni bölümlerinde yer almayacağı şeklindeki habere Twitter alemi keskin bir tepki verdi. Yapılan pek çok yorumda dizinin eski oyuncularının özellikle de Erdal Beşilçioğlu’nun dizide yer almayacağının  ileri sürülmesine tepkiler gecikmedi.

Ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu Twitter’da en çok konuşulan konular (TT) arasına girerken yapılan “Erdal Beşiçkioğlu olmadan Behzat Ç çekiyorlarmış. Peki Behzat Ç’nin bundan haberi var mı?” şeklindeki paylaşım dikkat çekti.

İşte Twitter’da Erdal Beşikçioğlu ile ilgili yapılan paylaşımlardan bazıları:

 

Erdal Beşikçioğlu Yoksa Oturur 10 kere daha 96 bölüm tekrar izlerim genede yenisini izlemem”

“Ya bu ekip olsun, ya da hiç olmasın. Hele ki Erdal Beşikçioğlu olmadan Behzat Ç. asla olmaz, olamaz.”

“Soğansız menemen olur da Erdal Beşikçioğlu olmadan Behzat Ç. olmaz”

“Sabah kahvaltısında Behzat Ç. bölümlerini tekrardan izleyenler olarak Erdal Beşikçioğlu olmadığını duymak bizi bir tık geriletir yalnız..”

Behzat Ç. namı diğer Erdal Beşikçioğlu değiştirilemez. Değiştirilmesi teklif dahi edilemez.”

“Erdal Beşikçioğlu olmadan Behzat Ç çekeceklermiş ! Beyinlerinde 3.300gr bebek var herhalde ve burunlarından doğurmaya çalışıyorlar .”

Yeni Behzat Ç. çekiyorlarmış. Güneş altında kalan bira içilir de Erdal Beşikçioğlu‘nun olmadığı bir Behzat Ç. izlenmez. Şu an Emrah Serbes’in esere verdiği zararı zamanında diziyi kaldıranlar vermedi.”

“Erdal Beşikçioğlu olmadan Behzat Ç çekmek mi? Beyaz Show ‘u Okan Bayülgen sunsa daha mantıklı olur.”

“Bütün türkiye ve dünya kamuoyu bilmelidir ki; behzat ç. erdal beşikçioğlu‘dur. telsiz kodu 4530’dur. bunlar, anayasanın ilk 3 maddesi gibi değiştirilemez ve değiştirilmesi teklif dahi edilemez konulardır.”

Erdal Beşikçioğlu” olmadan Behzat Ç çekmek izletmeye kalkmak kuru fasulye olmadan kuru fasulye yapmaya benzer”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu