Yerli Dizi

Erdal Beşikçioğlu ve Burcu Özberk’i bir araya getiren Kimsesizler dizisinden ilk tanıtım

Fox izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan, MEDYAPIM ve MF Yapım imzalı, “Kimsesizler” dizisinin ilk tanıtımı dün akşam yayınlandı. Yayınlanan tanıtımda Mahir’in (Erdal Beşikçioğlu) ve Mavi’nin (Beren Gökyıldız) diyaloğu dikkat çekti.

FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan, MEDYAPIM ve MF Yapım imzalı, ‘Kimsesizler’ dizisinin ilk tanıtımı dün akşam yayınlandı.

Dizinin başrollerini Erdal Beşikçioğlu, başarılı çocuk oyuncu Beren Gökyıldız ve Burcu Özberk üstlenirken, Gökyıldız’a Kübra Süzgün, Nilay Yeral ve Derinsu Akkuş eşlik ediyor.

Yayınlanan tanıtımda Mahir’in (Erdal Beşikçioğlu) ve Mavi’nin (Beren Gökyıldız) diyaloğu kalplere dokundu.

 

Dizide; tüm hayatını geride bırakıp Ali Kaan Çocuk Evi’ni açan Mahir Boztepe (Erdal Beşikçioğlu), ilk günden beri evine gelen her kimsesiz çocuğun doğru aileyi bulmasını sağlamıştır. Bu yuvada aynı odayı paylaşan Mavi (Beren Gökyıldız), Mozi (Kübra Süzgün), Bambi (Nilay Yeral) ve Zeynep’in (Derinsu Akkuş) ailelerini bulma yolunda yaşadıkları acılar, öz ailelerine duydukları özlemler ve hayal kırıklıkları onları birbirlerinden ayrılmaz kız kardeşler haline getirir. Kızların çaresiz kaldıklarında ise imdatlarına yetişmeye hazır olan memurları Ayşegül (Burcu Özberk) vardır…

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu