Yerli Dizi

Erdal Beşikçioğlu ve Nur Fettahoğlu Star TV’nin yeni dizisinde buluştu

Erdal Beşikçioğlu hayranlarını sevindiren gelişme…Star TV’nin yeni dizisi ‘Kağıt Ev’,  yakında başlıyor. Yapımcılığına  O3 Medya’nın imza attığı, sürükleyici hikayesi ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken  ‘Kağıt Ev’in başrol oyuncuları da belli oldu. Sevilen oyuncular; Erdal Beşikçioğlu ve Nur Fettahoğlu’nun ilk kez bir dizi projesinde bir araya geldikleri ‘Kağıt Ev’in, yakın zamanda Star’da başlaması bekleniyor.

ERDAL BEŞİKÇİOĞLU’NUN YENİ DİZİ PROJESİ: KAĞIT EV

Başrollerinde; Erdal Beşikçioğlu ve Nur Fettahoğlu’nun beraber yer aldığı ‘Kağıt Ev’, yakında seyircisi ile buluşacak. Yönetmenliğini Şenol Sönmez’in yaptığı dizi, merak uyandıran etkileyici senaryosu ile de dikkat çekecek. ‘Kağıt Ev’, hem sorgulayan hem de sorgulatan çarpıcı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla, çok yakında Star’da!

SÜRÜKLEYİCİ HİKAYE

‘Kağıt Ev’, sürükleyici hikayesi ile herkesi ekran başına kilitleyecek. Erdal Beşikçioğlu, Ceza Hukuku Profesörü ve Olay Yeri Uzmanı Cihan Fırtına’yı, Nur Fettahoğlu ise başarılı Avukat Aylin Fırtına’yı canlandıracak. Cihan ve Aylin Fırtına, oğulları Mert (19), büyük kızları Cemre (16) ve küçük kızları Melisa (7) ile; mutluluk ve refah içinde, imrenilecek bir hayat yaşamaktadır. Kariyerleri, evleri, hayatları… Kısacası çizdikleri aile tablosu mükemmeldir. Ama bu mükemmel hayatları tek bir yanlış anlama ile darmadağın olur. Onlar hem çocuklarını hem de ailelerini korumak için her şeyi göze almak zorundadırlar.

Sürükleyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla yakında Star’da başlaması beklenen Kağıt Ev’in ilk bölüm yayı  tarihi henüz netlik kazanmadı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu