SurvıvorTelevizyon

Erdi’yi Semih taklidi kurtaracak mı? Survivor’da elemeye kalan isimler kimler oldu?

Adaya geldiği ilk günden beri geçtiğimiz dönem Survivor’da yarışan Semih Öztürk’ü taklit ettiği ve onun stratejilerini uygulamaya çalıştığı iddia edilen Erdi yine eleme potasında… Bir diğer isim ise Denisa oldu… İşte 4 Şubat eleme konseyinde yaşananlar…

Canlı yayında Semih Öztürk’ün dahi kendisini yer yer taklit ettiğini düşündüğünü belirten Gözaltı yarışmasının birincisi olarak Survivor’a katılan Erdi, çıkışları ve çok konuşmasıyla, bireysel olmaya çalışmasıyla dikkat çekiyor. Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler Takımı’ndan iki kişi eleme potasına girdi. Erdi’nin yanısıra oy birliği ile eleme potasına sokulan isim ise adada yapmaya çalıştığı kulislerle takım arkadaşlarından çok tepki alan Denissa oldu.

Survivor yarışmasının en küçüğü Denisa ikinci kez eleme potasında. Erdi de eleme potasının müdavimlerinden biri oldu. Bireysel dokunulmazlığa sahip olan Volkan’ın ismini söylediği Erdi mi, yoksa Gönüllüler takımından gitmesi için en çok oy alan Denissa mı halk oylaması sonucu adaya veda edecek.

Bu haftanın ilk dokunulmazlık oyunu sonucu yapılan eleme konseyi 4 Şubat Survivor programında yayınlandı. 4 Şubat Survivor eleme adayları Erdi ve Denisa oldu.

Dokunulmazlık oyununda Berna Keklikler kaybedince sinir krizi geçirip ağlamaya başladı. Bireysel dokunulmazlık ödülünü ise yine Volkan aldı.

Sosyal medyada ise Semih stratejileri uygulamaya çalıştığı iddia edilen Erdi’nin kötü bir taklitçi olduğu ancak Semih gibi olamayacağı vurgulanıyor. Sosyal medyada yapılan bazı yorumlarda ise Erdi’nin Semih kadar itici olmadığı en azından sempatik olduğu belirtiliyor.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı