Medya

Erem Şentürk stüdyoda neye uğradığını şaşırdı…Önce elektrik çarptı sonra…

TVNET’te sabah haberlerini sunan Diriliş Postası Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Erem Şentürk canlı yayın sırasında neye uğradığını şaşırdı. Şentürk’ü canlı yayında önce elektrik çarptı ardından ayağı kayıp düşmekten son anda kurtuldu. Erem Şentürk, “Bugün bu stüdyodan mübarek cuma günü sağ çıkarsam devam edeceğim haberleri sunmaya” dedi.

DURUMU ZAR ZOR TOPARLADI

TVNET’te yayınlanan “Nerede Kalmıştık” adlı programın sunucusu Erem Şentürk Türkiye’deki korona virüsü vakalarını anlatırken canlı yayında önce elektrik çarptı.

Dijital ekrana dokunduğu anda ‘Allah’ diye bağırarak tepki veren Erem Şentürk programa devam ederken bu kez ayağı kaydı.

Düşmekten sonr anda kurtulan Erem Şentürk “Önce elektirk çarptı, şimdi düştüm kafayı gözü yarıyordum. Bugün bu stüdyodan mübarek cuma günü sağ çıkarsam devam edeceğim haberleri sunmaya” dedi.

TVNET Haber Müdürü Serhat İbrahimoğlu, Twitter hesabından yaptığı açıklamada “Merak eden seyircilerimiz ve takipçiler için zorunlu açıklama: Erem Şenturk’ün sağlık durumu gayet iyi, düşük voltajlı bir ortamda dinleniyor” derken Şentürk de “İyiyim ben. Evet, sorun yok, iyiyim” diye yanıt yazdı.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu