Yerli Dizi

Ergun Plak Seksenler’in yeni bölümlerinde olacak mı? Serhat Kılıç açıkladı

Seksenler adlı dizinin unutulmaz karakterleri arasında yer alan ve başarılı oyuncu Serhat Kılıç’ın canlandırdığı “Ergun Plak” karakteri Ekim ayında TRT1’de yeni bölümleri yayınlanması beklenen Seksenler dizisinde olacak mı? Bu merak edilen soruya Ergun Plak karakterini oynayan Serhat Kılıç yaptığı bir açıklama ile cevap verdi.

ERGUN PLAK SEKSENLER’İN YENİ BÖLÜMLERİNDE OLMAYACAK

Serhat Kılıç yaptığı açıklama ile dizinin müdavimlerini üzdü. İşte, Kılıç’ın  instagram hesabından yaptığı Ergun Plak açıklaması


Çok kıymetli ve vefalı “Seksenler” izleyicileri…
Yaklaşık beş yıl boyunca canlandırdığım Ergun Plak karakteriyle, benim de severek ve büyük keyif alarak parçası olduğum Seksenler dizisinin yeni bölümlerinde maalesef rol almıyorum. Bu tatli macera benim için üç yıl önce sona erdi.
Severek kucakladığınız ve zaman içinde kıymetli bir kahramana dönüştürdüğünüz ‘Ergun Plak’ karakteri, benim de oyunculuk kariyerimde unutulmaz bir tecrübe olarak kalacak emin olun.
İnanıyorum ki, “Seksenler” dizisi bunca yıldır istikrarla sürdürdüğü başarısını yeni bölümlerinde de yakalayacak ve bizleri gülümsetmeye devam edecektir. Hepinize keyifli seyirler dilerim.
Yeni projelerde farklı karakterlere hayat vermekle ilgili merakımı ve heyecanımı anlayışla karşılayacağınızdan hiç şüphem yok.
En içten sevgi ve selamlarımla…

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu