Magazin

Erhan Çelik’ten Gülben Ergen’le ilgili ilginç açıklamalar

Gülben Ergen’le yaptığı evlilikle özel hayatıyla da gündeme gelen Habertürk TV Genel Yayın Yönetmeni Erhan Çelik, ilk defa konuştu…

Koyu Galatasaray taraftarlılığıyla da bilinen Erhan Çelik, geçtiğimiz hafta Galatasaray TV’nin Ünlüler Geçidi programına konuk oldu ve ilk kez ailesiyle, oğlu Kayra ve eşi Gülben Ergen’in ilk evliliğinden olan 3 oğlu, hatta Ergen’in çocuklarının babası Mustafa Erdoğan ile ilgili yorum yaptı…

Galatasaray Spor Klübüne çocukluğundan beri gönülden bağlı olan Çelik; maçların ardından “ev”de yaşananları şöyle anlattı: “Galatasaray yenildiği zaman refleks gelişti, beni karşılayan bile olmuyor, günün değerlendirmesi olmuyor, sohbet olmuyor, bazen uyumuş bile oluyorlar. Kazandığımız zaman ise çok coşkulu bir kutlama oluyor. 4 tane Galatasaraylı çocuk var evde. Gülben, Galatasaraylı ve dolayısıyla kutlama olduğu zaman büyüyor.

Galatasaray aşkı yüzünden, İstanbul’a ilk geldiğinde Mecidiyeköy’de ev kiraladığını belirten başarılı haberi adamı Erhan Çelik: “Bu Galatasaraylık ruhumun oğlum Kayra’ya da geçtiğini görüyorum. Geçenlerde Atlas, Ares ve Güney’e maç öncesi mesaj gönderiyordu, Galatasaraylılık nedir nasıl olmaktır diye sorduklarında telefonla mesaj gönderdi ve dedi ki -Arkadaşlar Galatasaraylı olmak şampiyon olmak duygusudur. Bunu oğlumun ağzından duyduğumda mest oldum; yani bu ezberletilmiş bir cümle değil. Onun algısı! Pek onun videosunu paylaşmak adetim değil ama, hemen paylaştım, benim için güzel bir anı oldu.”

“MUSTAFA HOCA 3 TANE ASLAN GİBİ GALATASARAYLI YETİŞTİRMİŞ

Programın sunucusunun “ailece maçlara geliyor musunuz?” sorusuna ise Erhan Çelik “Genelde Kayra ile geliyoruz, bu arada Mustafa Hoca’da iyi bir Galatasaraylı ve 3 tane aslan gibi Galatasaraylı yetiştirmiş, dolayısıyla 4 Galatasaraylı oluyoruz. Böyle biraz cümbür cemaat maça gitmek zor oluyor ama, 1-2 maça birlikte gelip gittiğimiz oldu.” yanıtını verdi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu