Yerli Dizi

Erişime kapatılan Çıplak dizisiyle ilgili Blu TV’den dikkat çeken açıklama

Geçtiğimiz aylarda BluTV’de ilk sezonuyla birlikte izleyicilerle buluşan ve yönetmenliğini Can Evrenol’un yaptığı Çıplak dizisi yayından kaldırıldı. Kaldırılma gerekçesi olarak da Cüneyt Özdemir’in sosyal medyada yaptığı bir paylaşım gösterilmişti. Tepkiler üzerine Blu TV’den resmi açıklama geldi.

Tepkiler nedeniyle yazılı açıklama yapan platform, açıklamasında “18 yaş altı çocuk kilidi uygulamamızı aktive edilinceye kadar Çıplak dizisini kısa bir süreliğine erişime kapatmış bulunuyoruz” ifadesine yer verdi.

Online dizi ve film platformu BluTV’de yayınlanan ‘Çıplak’ isimli dizi RTÜK tarafından yayından kaldırıldı. Sosyal medyada çok sayıda kullanıcı dizinin kaldırılmasına tepki gösterirken, platformdan konuyla ilgili yazılı bir açıklama yapıldı.

“BİR SÜRELİĞİNE ERİŞİME KAPATILDI”

BluTV’nin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Sevgili BluTV izleyicileri, dünden beri gündemde olan ‘Çıplak’ isimli dizimizle ilgili sizleri bilgilendirmek isteriz. BluTv’den açıklama geldi18 yaş altı çocuk kilidi uygulamamızı aktive etmeyi planladığımız bir dönemde olduğumuz için Çıplak dizisini kısa bir süreliğine erişime kapatmış bulunuyoruz. Teknik prosedürler tamamlandıktan sonra içeriğimiz yeniden izleyicilerimizle buluşacaktır” denildi.

BluTV, yayından kaldırılan Çıplak dizisi hakkında açıklama yaptı

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu