MagazinYerli Dizi

Erkan Petekkaya “Beyonce mu o” ifadesine açıklık getirdi

Erkan Petekkaya’nın Sözcü’den Rahşan Gülşan’a verdiği röportajda Nurgül Yeşilçay’la ilgili konuşurken Beyonce örneğini vermesi olay oldu. Sosyal medyada Beyonce’la birlikte Erkan Petekkaya’ya yönelik tepkiler aldı başını gitti.

Erkan Petekkaya’nın röportaj sırasında “Ben Nurgül’ün nesini taciz edeceğim? Beyonce mi o? Neyini taciz edeceğim? Bilime aykırı, akla aykırı. Üzüldüm yazdığın yazıya. Onun için aradım seni. Bu kadının ne kadar kurnaz olduğunu buradan anlayın. Benim de karım var, kız kardeşim var Ben denyo muyum?” şeklinde kullandığı ifadede ABD’li ünlü şarkıcı Beyonce örneği vermesi tepkilere neden oldu.

Beyonce örneğinin yanlış anlaşıldığını sosyal medya hesabından açıklayan Erkan Petekkaya, konuyla ilgili açıklama yaptı.

Petekkaya açıklamayı Instagram hesabından yaptı.

Erkan Petekkaya’nın açıklaması şöyle:

BEYONCE MU O!

“Sevgili Rahşan Gülşan’ın telefon görüşmemiz sonrası kaleme aldığı yazısı hakkında: Ses yazıya döküldüğü zaman farklılaşabiliyor. Okunan cümleler, okuyanın ön yargısına göre yanlış bir anlam kazanabiliyor maalesef. ‘Ben Nurgül’ün nesini taciz edeceğim? Beyonce mu o?’ cümlesinin edilme amacı Nurgül Yeşilçay’ın dipsiz egosuna mübalağa ile atıfta bulunmaktır. Bir dünya yıldızının dahi, tüm şöhretine rağmen, partneri için ‘bana asıldı’ imasında bulunacak kadar; bu sektörde yıllarca emek vermiş usta yönetmenine ‘yönetmen bozuntusu’ diyecek kadar küstah ve ego sahibi olamayacagını anlatmak istedim. Konuşmamda da söylediğim gibi ıssız bir adada kalsak, Nurgül’e onun söylediği gözle -onun da çok çok iyi bildiği gibi- bakmadım, bakmam da. Sevgili Rahşan hanıma söylediklerimi olduğu gibi yazdığı için ayrıca teşekkür ederim. Karşı tarafın attığı iftiralar yenilir yutulur cinsten olmadığı için cevap hakkımı kullanmak zorunda kaldım. Zaten yapımcı şirketimiz gerekli süreci başlatmıştır. Çok üzüldük çok yorulduk, artık konuşmak istemiyorum. Ülkemizin gündemini böyle saçma sapan bir konu ile meşgul ettiğimiz için kamuoyundan kendi adıma özür dilerim. Saygılarımla.”

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı