Yerli Dizi

Erkan Petekkaya iddialı dizinin oyuncu kadrosunda

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, en son başrolde oynadığı ATV’de yayınlanan Gel Dese Aşk dizisinin erken final yapmasının ardından yeni dizi projesiyle ekranlara geliyor. Erkan Petekkaya TV8’in iddialı dizisi Kırmızı Oda’da boy gösterecek.

Ekranların sevilen dizisi Kırmızı Oda’ya ünlü oyuncu Erkan Petekkaya dahil oldu. Petekkaya, dizide Sadi isimli bir mafya babası rolünü canlandıracak. Yayınlanan yeni bölüm fragmanında Sadi karakterinin belindeki silah, klinikteki doktorları şaşkına çeviriyor.

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, TV8’in sevilen dizisi Kırmızı Oda’yla ekranlara dönüyor. Kırmızı Oda dizisinin 22. yeni bölümünde Erkan Petekkaya’nın canlandırdığı Sadi karakteri Doktor Hanım’ın yeni danışanı olacak.

CUMA AKŞAMI YAYINLANACAK

Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek yaşam öykülerini barındıran eserinden uyarlanan Kırmızı Oda dizisi yeni bölümüyle 29 Ocak Cuma akşamı TV8’de olacak. Başrollerini Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral ve Gülçin Kültür Şahin’in paylaştığı Kırmızı Oda’ya yeni bölümde ünlü oyuncu Erkan Petekkaya da katılıyor.

İşte Erkan Petekkaya’lı Kırmızı Oda’nın yeni bölüm tanıtımı:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu