Magazin

Erkan Petekkaya Instagram’da neden pes etti?

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, Instagram açıklamasıyla gündemde. Şu sıralar Fox TV’de yayınlanan Kayıt Dışı dizisinin başrol oyuncusu Erkan Petekkaya, Instagram hesabını bir süreliğine kullanmayı bıraktığını açıkladı. Açıklamayı sosyal medya hesabından yapan Petekkaya, Instagram’ı bir süreliğine bırakma kararının gerekçesini açıkladı. Ünlü oyuncu, Instagram hesabında inisiyatifinin dışında gelişen bazı konulardan şikayetçi olduğunu dile getirdi.

PETEKKAYA’YI BIRAKTIRAN NEDEN KONTROL DIŞI ETKİLENİŞİMLER 

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla hayranlarını uyarmayı da ihmal etmedi. Petekkaya, Instagram’daki ‘sorun giderilene kadar yokum’ diye yazdı.

Fox TV’de farklı hikayesiyle beğenilen Kayıtdışı dizisinde başrol oynayan Erkan Petekkaya, sosyal medya hesabından hesabının kontrolü dışında paylaşımlar ve beğeniler gerçekleştirdiğini ifade ederek sorunun giderilene kadar hesabını kullanmayacağı bilgisini hayranları ve kamuoyuyla paylaştı.

Erkan Petekkaya paylaştığı fotoğrafın altına şu notu düştü : “Hesabımda bir karışıklık var tanımadığım kişiler takip ediliyor, bazı kişiler takipten çıkarılıyor paylaşımlara insiyatifim dışında beğeniler gidiyor. Bu sorun çözülene kadar instagram hesabımı kullanmayacağım. Ayrıca ben Facebook kullanmıyorum adıma açılmış sahte hesaplardan uzak durunuz lütfen. Sevgiler saygılar”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu