Yerli Dizi

Erkan Petekkaya Kanal D dizisiyle ekranlara dönüyor

En son TV8’de yayınlanan Kırmızı Oda dizisimnde canlandırdığı “Sadi” karakteri ile ekranlara gelen ünlü oyuncu Erkan Petekkaya’nın yeni dizi projesi belli oldu. Oyuncu, bu kez de sürpriz bir karakterle izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

ERKAN PETEKKAYA KANAL D DİZİSİ O KIZ’IN KADROSUNDA

Kanal D’nin, yakında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan dizisi “O Kız” ın oyuncu kadrosu şekillenmeye başladı. Yer aldığı her proje ile büyük beğeni toplayan yetenekli oyuncu Erkan Petekkaya sürpriz bir karakterle izleyici ile buluşacak.

Hazırlıklarının tüm hızıyla devam ettiği dizinin kadrosunda, oyunculuğu ile adından her daim söz ettiren başarılı oyuncu Erkan Petekkaya da yer alıyor. Ters köşe bir karakterle ekrana gelecek olan usta oyuncu, O Kız’da Kadir karakterine hayat verecek. Kadir’in, 45 yaşında olmasına rağmen 5 yaşında bir çocuğun saflığıyla algıladığı hayat, ne kadar acımasız olsa da içindeki bitip tükenmeyen sevgi hayatındaki herkesi sarıp sarmalayacak.

Yapımını Focus Film, yönetmenliğini Özlem Günhan’ın üstlendiği dizinin senaryosunu ise Sırma Yanık kaleme alıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu