ManşetSinema

Erkan Petekkaya’dan şok edici Yeni Dünya filmi açıklaması

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya’dan vizyona yeni giren Yeni Dünya filmiyle ilgili beklenmedik ve şok edici bir açıklama geldi.

Açıklamauyı sosyal medya Instagram’dan yapan Erkan Petekkaya, engellilerle ilgili sosyal sorumluluk misyonu da taşıyan Yeni Dünya filminin gösterimi için salon bulamamaktan yakındı. Bunu nedeni olarak da sinema sektöründeki tröstleri gösteren Erkan Petekkaya’nın şok edici açıklaması aynen şöyle:”yenidünya filmimizi ülkemiz sinemalarından kaldırıyoruz .kartellerle ugraşamıyoruz .seyircinin istemesine ragmen gösterecek salon bulamıyoruz .sosyal sorumluluk mesajlarına ragmen .tröstler galip geldi .yurdumuz dışında sinemalarda olacak .saygılarımızla”

Sinema sektöründe yaşanan çok çarpıcı bir soruna parmak basan Erkan Petekkaya önümüzdejki günlerde medya da çokça tartışılacak bir konuyu gündeme getirmiş oldu. Çünkü Petekkaya’nın yakındığı konunun sadece Yeni Dünya filmiyle sınırlı olmadığı biliniyor. Sinema filmi yapmayı düşünen pekçok yapımcının benzer muamelelerden yana oldukça dertli olduğu biliniyor.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu