Magazin

Erkan Petekkaya’dan zehir zemberek Ahmet Hakan paylaşımı

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, Hürriyet yazarı Ahmet Hakan için zehir zemberek bir açıklamada bulundu. Instagram hesabından Ahmet Hakan’a çok ağır ifadelerle yüklenen Petekkaya, yaptığı paylaşımda ünlü yazar için dönme, alkolik, ahlak yoksunu gibi ifadeler kullandı.

ERKAN PETEKKAYA’DAN AHMET HAKAN’A ÇOK AĞIR İFADELER

Erkan Petekkaya’nın bozuk bir Türkçe ile yazdığı metin dikkatlerden kaçmadı. Petekkaya’nın kendi ifadeleriyle Ahmet Hakan’a şunları yazdı:

“Bu #oportünistahmethakan şuuu sensin ffff sana emanet olsun istedigin yerde tut #ahmethakan hadi köpegi oldugun yerden havla bana .ahlak yoksunu bir …kişidir ahmet hakan sakın yazılarına yada ona inanmayınız düz dönmedir kendisi .eski yeni ne oldugu belirsiz parayi bulunca sapitmistir kendisi .bakalım satılmış köşenden ne püsküreteksin bana .eskiden olsa seni korurlardı bakalım yalakaların senin egildiklerin kim ??? Dönek ahmet hakan .her devrin adamı neyse şuuuuuu sensin buuu sana gelsin (bana şuuu dediginiz yazınıza istinaden ) kahveyi …siiz içiniz ahmet hakan.ayrıca ahmet ;ben senin ödül töreninde ayakta duramadıgın günleri biliyorum alkolikkkkkk ahlak yoksunu dön. Me .bilip bilmeden ona buna sataşan … polemikler kraliçesiiii”

İşte Erkan petekkaya’nın Ahmet Hakan hakkında yaptığı o zehir zemberek paylaşım:

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu