Yerli Dizi

Erkan Petekkaya’nın Acun Ilıcalı’ya yönelik Kerimcan Durmaz tepkisine Tuğba Ekinci olay sözler!

Kerimcan Durmaz’ın kanalda NR1 Video Müzik Ödülleri'de ödül almasının ardından Kırmızı Oda dizisi oyuncusu Erkan Petekkaya'nın Acun Ilıcalı hakkındaki sözleri ortalığı karıştırdı. Ilıcalı, Petekkaya, Survivor'dan cevap verdi. Tartışmaya Tuğba Ekinci'de sosyal medya hesabından katıldı.

TV8’de yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde ‘Sadi’ karakterini canlandıran Erkan Petekkaya, TV8’de yayınlanan müzik ödülleri töreninde Kerimcan Durmaz’ın ödül almasına sosyal medyadan tepki göstermişti. Erkan Petekkaya, cinsel organını gösterdiği gerekçesiyle hakkında dava açılan Kerimcan’a ödül verilmesiyle ilgili olarak “Bu kişi cinsel organını gözünüze soktu. Sizin gözlerinize. Helal olsun. Sizler utanmaz, iflah olmaz, kötü kişilersiniz. Acun Bey yuh size. Ahlak yoksunu. Utanıyorum senin kanalında olduğum için. Acun efendi yuh” ifadelerini kullanmıştı.

ILICALI’DAN YANIT GELDİ
Survivor son bölümdeki ada konseyinde Acun Ilıcalı, Aleyna Kalaycıoğlu ve Ayşe Yüksel’in aileleriyle ilgili konuştu.

Acun Ilıcalı yaşanan olaylarla ilgili yorum yaparken, Erkan Petekkaya meselesine de girdi. Acun Ilıcalı, Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesinin kendisine Twitter’dan tepki göstermesi üzerine, “Twitter dediğin konu, iki gün evvel bizde dizi yapan adam bana küfretti” diyerek, Erkan Petekkaya’ya da göndermede bulundu.

TUĞBA EKİNCİ’DEN ERKAN PETEKKAYA’YA OLAY SÖZLER: “LAN DÜMBÜK!”

Tuğba Ekinci, Erkan Petekkaya ile Acun Ilıcalı arasındaki Kerimcan Durmaz tartışmasına dahil oldu. Petekkaya’nın yorumuna sinirlenen Ekinci, olay sözler söyledi.

Ekinci, açıklamasında “Lan dümbük hayırdır sen ilk defa mı ağır abi rolü aldın, etkisinde mi kaldın? Çık rolünden sana ne lan Kerimcan’dan Acun’dan tv8’den sen önce melek gibi karına sadık ol kendi hayatına bak! Adamsan aç telefon söyle” ifadelerini kullandı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu