Magazin

Erkan Petekkaya’nın aylık geliri dudak uçuklattı!

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, Nurgül Yeşilçay’ın kendisine hakaret ettiği gerekçesi ile şikayetçi olduğu davada müşteki sıfatıyla ifade verdi. Davada Erkan Petekkaya aylık gelirinin 450 bin TL olduğunu açıkladı. 

Davanın görüldüğü sırada Yeşilçay’dan şikayetçi olduğunu belirten Erkan Petekkaya, Paramparça dizisinin setinde sanık Nurgül Yeşilçay’ın annesine küfür ettiğini söyledi. Mahkeme, bu duruşmaya gelmeyen Yeşilçay’ın bir dahaki duruşmaya da gelmemesi durumunda zorla getirilmesine karar verileceğini belirtti.

YEŞİLÇAY’IN 3 AYDAN 2 YILA KADAR CEZASI İSTENİYOR

Erkan Petekkaya’nın şikayeti üzerine Nurgül Yeşilçay hakkında, “hakaret” suçundan 3 aydan 2 yıla kadar hapis cezası istemiyle açılan davanın ilk duruşması Bakırköy 44 Asliye Ceza Mahkemesi’nde görüldü. İlk duruşmada oyuncu Erkan Petekkaya ve avukatı Çağdaş Çelik ile Nurgül Yeşilçay’ın avukatı Hande Kuray Mutlu hazır bulundu.

ERKAN PETEKKAYA AYLIK GELİRİNİN 450 BİN TL OLDUĞUNU BEYAN ETTİ

Petekkaya, kimlik tespiti sırasında aylık gelirinin 450 bin TL olduğunu beyan etti. Kimlik tespitinin ardından müşteki sıfatıyla ifadesi alınan Petekkaya, Nurgül Yeşilçay’dan şikayetçi olduğunu söyledi. Sanık Nurgül Yeşilçay’ın ifade ettiği gibi öpüşme meselesi nedeniyle bir sorun yaşanmadığını ifade eden Petekkaya, “Öpüşme meselesi nedeniyle tartışmamız meydana gelmiş değildir. Ben, kendisinin iddia ettiği gibi, ‘sen bu işe amma meraklıymışsın, sen bu durumlara alışkınsındır’ demedim. Kaldı ki bu öpüşme sahnesinin daha evvel çekimi tamamlanmıştı” dedi.

“SİNİRLENDİM, TANSİYONUM ÇIKTI”

Petekkaya, ifadesi sırasında, “Sinirlendim, tansiyonum çıktı, oturmazsam düşeceğim” diyerek oturmak için izin istedi. Bu sözleri üzerine oturmasına izin verilen Petekkaya, öpüşme sahnesinin öğle saatlerinde çekildiğini, bu sahneden sonra dinlenmeye çekildiklerini, akşam 19.00 çekimi için yeniden bir araya geldiklerini beyan edeerek, “Yeniden bir araya geldiğimizde rolümüze çalışıyorduk. Senaryo gereği, ‘Gülseren hangi müziği seviyorsun’ diye sordum. Bana, ‘A… A…’ diyerek küfür etti. İki kez üst üste söyledi ve seti terk etti. O çekimi de yapamadık, bu durum şirketin tutanağında da mevcuttur. Dilekçemizin ekindeki mesajlar bu olaydan sonra olmuştur. Şikayetçiyim” dedi.

İTİBARININ İADESİNİ İSTEDİ

Topluma mal olmuş bir kişi olduğunu söyleyen Petekkaya, Nurgül Yeşilçay’ın çok akıllıca bir operasyon yaptığını, kadınlar haftasında kendisini kadınları taciz eden bir kişi olarak gösterdiğini, bütün kadın örgütlerinin üstüne geldiğini, bu nedenle toplum önünde kötü duruma düştüğünü belirterek, itibarının iadesini istedi. Avukatı Mutlu Çelik de bu hususta tazminat davası açtıklarını söyledi.

Mahkeme, bu duruşmaya gelmeyen Nurgül Yeşilçay’ın bir dahaki duruşmaya gelmemesi durumunda zorla getirilmesine karar vererek duruşmayı erteledi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu