Yerli Dizi

Erkan Petekkaya’nın dizisi O Kız’ın yayın tarihi belli oldu…İşte ilk tanıtım

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya’nın başrolü üstlendiği Kanal D’nin yeni dizi O Kız’ın yayın tarihi belli oldu.

Kanal D’nin; yapımı Content House tarafından gerçekleştirilen ve bu ay içinde ekrana gelmeye hazırlanan dizisi ‘O Kız’ın çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Yeni dizinin yayın tarihi de belli oldu. O Kız, 21 Eylül Çarşamba günü Kanal D’de ilk bölümüyle ekrana gelecek.

O KIZ’IN YAYIN TARİHİ 21 EYLÜL ÇARŞAMBA

Yönetmenliğini Özlem Günhan’ın üstlendiği, senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı dizinin ilk tanıtımı da yayınlandı.

Yer aldığı her proje ile büyük beğeni toplayan yetenekli oyuncu Erkan Petekkaya sürpriz bir karakterle izleyici ile buluşacak. Ters köşe bir karakterle ekrana gelecek olan usta oyuncu, O Kız’da Kadir karakterine hayat verecek. Kadir’in, 45 yaşında olmasına rağmen 5 yaşında bir çocuğun saflığıyla algıladığı hayat, ne kadar acımasız olsa da içindeki bitip tükenmeyen sevgi hayatındaki herkesi sarıp sarmalayacak.

‘O Kız’ın oyuncu kadrosunda; Erkan Petekkaya(Kadir),Sezin Akbaşoğulları (Sitare),Cengiz Orhonlu(Ozan), Dilin Döğer (Zeynep), Macit Koper (İsmail), Asiye Dinçsoy (Türkan), Orhan Kılıç (Fevzi), Ayten Uncuoğlu (Fatma), Münire Apaydın (Nimet), Ilgın Çakır (Mine), Melih Selçuk (Salih), Ece Efe(İpek), Göktuğ Yıldırım (Mustafa), Cem Kurtoğlu (Arkın), Deniz Bakacak (Seda), Mustafa Konak (Yusuf), Nehir Gökdemir (Esma), Zeynep Sönmez (Seher) rol alıyor.

İşte O Kız’ın yayınlanan ilk fragmanı:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu