Sinema

Erkan Petekkaya’nın filmi Yeni Dünya ne zaman vizyonda?

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya’nın rol aldığı Yeni Dünya sinema filminin vizyon tarihi belli oldu.Yeni Dünya 4 Mart’ta sinemaseverlerin beğenisine sunulacak.

Caner Erzincan’ın senaryosunu yazıp yönetmenliğini yaptığı filmin diğer oyuncuları arasında Şükran Ovalı, Soner Erzincan, Cenan Çamyurdu gibi isimler de yer alıyor.

‘Mar/ Yılan’ adlı ödüllü ilk uzun metrajlı sinema filminden sonra Caner Erzincan’ın yönetmenliğini yaptığı filmde başrolleri Erkan Petekkaya,  Şükran Ovalı ve  Soner Erzincan paylaşırken, kadroda onlara Volga Sorgu, Cenan Çamyurdu, Sinem Soner, Sennur Nogaylar, Bahar Türker, Yılmaz Erzincan, Yunus Erdem ve Ersin Erzincan isimleri eşlik ediyor. Filmin yapımcılığını ise FG Digital firması ve Ahmet Can Gürakın üstleniyor.

Yeni Dünya’dataşradan metropole, İstanbul’da göç eden bir ailenin zor yaşamı anlatılıyor. Filmde Erkan Petekkaya, down sendromlu bir oğlu olan babayı canlandırıyor.

İşte Yeni Dünya’nın fragmanı:

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu