Magazin

Erkan Petekkaya’yı savunan Mustafa Uslu çark etti: “Hakkınızı helal edin”

Uçakta sebep olduğu olayda Erkan Petekkaya'yı savunan yapımcı Mustafa Uslu çark etti.

Erkan Petekkaya’nın uçakta sebep olduğu gerginliğin sonrasında  konu magazin medyasında tartışılmaya ve gündem olmaya devam ediyor. Yapımcı Mustafa Uslu uçakta olmadığı halde Erkan Petekkaya’ya telefonla ulaştıktan sonra bağlandığı TV programında yakın dostum dediği Erkan Petekkaya’ya haksızlık yapıldığını iddia etmişti.

Uçakta bulunan bir vatandaş olayın Mustafa Uslu’nun TV programlarında anlattığı gibi geçmediğini içeren açıklamasını sosyal medya hesabından paylaşması üzerine gözler yeniden uçakta olan bitene döndü.

Sosyal medya üzerinden yaşadıkları olayı anlatan kişi, Erkan Petekkaya’nın alkollü olduğunu kaydederek ünlü oyuncunun etrafına hakaretler edip bağırmaya başladığını ifade etti. Yolcu kişinin, Mustafa Uslu’ya yönelik olarak da ” siz ne de güzel oradaymışsınız gibi hepimizi Allaha havale etmişsiniz” diye yazması dikkatlerden kaçmadı.

Yolcu ve Mustafa Uslu arasındaki yazışma 2. Sayfa programının sosyal medya hesabından da paylaşıldı.

Yapımcı Mustafa Uslu’nun yolcuya “hakkınızı helal edin” diye yazdığı görüldü.
İşte, o paylaşım:

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu