Televizyon

Erkan Tan canlı yayında kime “yüzüne tükürüyorum” dedi?

A Haber’de sabah haberlerini sunan Erkan Tan, Ankara’da yaşanan terör saldırısından sonra canlı yayında bir izleyicinin gönderdiği mesaja sinirlendi. Erkan Tan, canlı yayında saldırıdan hükümeti sorumlu tutan şahsa “yüzüne tükürüyorum” şeklinde sert ifade kullandı.

A Haber’de Sabah Ajansı adlı programda izleyici mesajlarını okuyan sunucu Erkan Tan, Ankara’daki patlamayla ilgili hükümeti suçlayan bir kişiye çok sert tepki gösterdi.

Erkan Tan,  canlı yayında olmasına rağmen hızını alamadı. Oldukça sinirli olduğu görünen Tan, adeta hıncını mesaj gönderen kişiden aldı.

Mesaja karşılık olarak canlı yayında “Yahu hükümeti nasıl suçlayabilirsiniz? Teröristi suçlamıyorsunuz, bomba patlatanı suçlamıyorsunuz, canlı bombayı suçlamıyorsun. Hükümeti, reis-i cumhur’u suçluyorsun öyle mi? Öyle mi? Sizin gibi düşünenler… Allahım ben bunları sana havale ediyorum. Ama bu dünyada onlara bir şey yapmak istiyorum ve onların suratına tükürüyorum. Sabah sabah duaların yanına beddua koymak istemediğim için… Tuh sana be! Yuh sana…” diye konuştu.

İşte o anlar:

https://www.youtube.com/watch?v=8zb28-XEpEk

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu