Televizyon

Erkan Tan o isme ağır yüklendi: Sen katilin itisin!

A Haber’de Sabah Ajansı adlı sabah haberlerini sunan Erkan Tan’ın hedefinde Suriye kökenli yazar Hüsnü Mahalli vardı. Hüsnü Mahalli’nin Twitter’daki paylaşımlarını kıyasıya eleştiren Erkan Tan, çok ağır ifadelerle Hüsnü Mahalli’ye yüklendi.

Hüsnü Mahalli, Twitter’daki kişisel hesabından “Beş Körfez ülkesi 20 aydır Yemen’e saldırıyor ama medyada bir tek haber yok. Suriye ordusu Halep’i teröristlerden temizliyor medyada kıyamet! Libya’da 4 yıldır herkes herkesi boğazlıyor boğazlattırılıyor medyada haber yok. Suriye ordusu Halep’i katillerden temizliyor medyada kıyamet!” diye yazmıştı.

Bu mesajları televizyonda yayımlayan Erkan Tan, Hüsnü Mahalli’nin “Suriye Ordusu Halep’ten teröristleri temizliyor”paylaşımını okumasının ardından ifadelerini sertleştirdi ve Mahalli için “Sen katilin itisin” dedi. Erkan Tan, Mahalli’ye “Bu alçak, bu hain” diye seslenmesi dikkatlerden kaçmadı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu