Medya

Erkan Tan’dan flaş izine ayrılma açıklaması

Seçim sürecinde İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na ‘oğlum’ diye seslenmesi tepkilere neden olan  A Haber’in sabah haberlerini sunan Erkan Tan’dan flaş açıklama…Erkan Tan, Takvim gazetesindeki köşesinde  2 aylık izne ayrıldığını duyurdu…

ERKAN TAN 2 AY EKRANLARDA YOK

Yaptığı anonsları ve açıklamalarıyla bir kesimin tepkilerini çeken A Haber’in sunucusu Erkan Tan, bugünkü köşesinde “Ölümüne Erdoğan” ara başlığıyla verdiği bilgide şu ifadeleri kullandı:

“Bugün itibari ile senelik izin kullanacağım için; Eylül ayı başına kadar, A Haber televizyonu ve A Haber radyo ortak yayınındaki, Sabah Ajansı programı ile karşınızda olmayacağım. O vakte kadar, Takvim gazetesindeki bu köşede buluşmayı sürdüreceğiz inşallah… ALLAH’ın izni ile durmak yok yola devam…”

Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi, katıldığı canlı yayında İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na “oğlum” diyen A Haber Sunucusu Erkan Tan’dan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın rahatsız olduğunu söylemişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu