Medya

Erkan Tan’dan yine konuşulacak İmamoğlu sözleri

Erkan Tan, mazbatasını alarak İBB Başkanı olan Ekrem İmamoğlu için yine gündem yaratacak açıklamalarda bulundu. Tan, canlı yayında "Ekrem İmamoğlu çalınmış oylarla mazbata sahibi oldu, şimdilik..." diye konuştu.

A Haber’in sözleriyle tartışmalara neden olan ekran yüzü Erkan Tan, mazbatasını alarak İBB Başkanı olan Ekrem İmamoğlu için yine gündem yaratacak açıklamalarda bulundu. Tan, canlı yayında “Ekrem İmamoğlu çalınmış oylarla mazbata sahibi oldu, şimdilik…” diye konuştu.

ERKAN TAN’DAN TARTIŞMA YARATACAK İFADELER

Daha önce “Ekremciğim sen başkan olmadın oğlum” sözleriyle büyük tepki toplayan A Haber spikeri Erkan Tan, yine çok konuşulacak sözlere imza attı.

Erkan Tan sabah programında sunduğu haberlerin arasında Ekrem İmamoğluile ilgili yorumlarda bulundu. Tan, “Ekrem İmamoğlu çalınmış oylarla başkan oldu, şimdilik…” dedi.

“DAHA BAŞKAN OLMADIN OĞLUM” SÖZÜ OLAY OLMUŞTU

Ekrem İmamoğlu’nun evrakta sahtecilik yaptığını öne süren Tan, “Aynı hareketi başka birisi yapsa. Mesela Ahmet Kaymaz gidip Anıtkabir’de İBB Başkanı diye imza atsa ne olur? Dolandırıcı olur. Ya adam evrakta sahtecilik yapıyor be, daha değilsin ki Ekremciğim sen, daha başkan olmadın oğlum” demişti.

https://www.youtube.com/watch?v=UUo1zS7hLzU&feature=youtu.be

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu