Survıvor

Erkeklere meydan okuyan Nagihan çaptan düştü

Survivor 2016 tarihinin en güçlü kadın yarışmacılarından olan Nagihan sporcu kimliği ve oyunlarda güçlü performansıyla serüvenin başından beri göz dolduran isim oldu. Ancak yenilmeye tahammülü olmayan ve erkeklere dahi yarışlarda meydan okuyan Nagihan’ın son zamanlarda yarışlarda düşük performans göstermesi akıllara “Acaba Nagihan çaptan mı düştü?” sorusunu getirmeden edemiyor.

Nagihan’ın sinir krizi

Dün geceki ödül oyununda Nagihan inanılmaz bir hata yaptı ve adeta sinir krizi geçirdi. Uno’dan sandiviç ve çikolatalı kruvasan’ın ödül olarak verileceği zor bir parkurda Nagihan, rakibi Gizem Kerimoğlu’na yenilmeye hazmedemedi.

Parkuru şaşırdı

Bir ünlüler bir gönüllüler derken kalpleri durduracak bir çekişmenin yaşandığı Survivor 2016 macerasının 8 Nisan Cuma tarihli ödül oyununda inanılmaz anlar yaşandı. Nagihan parkuru şaşırınca, Gizem Kerimoğlu büyük bir avantaj ele geçirerek bunu sayıya çevirmeyi başardı. Oyun sonunda Nagihan dizleri üzerine çökerek sinir krizleri geçirdi.

Survivor’da artık herşey çok daha zor

Birleşme öncesinde Survivor’da adalarda gerilim giderek büyüyor ve deyim yerindeyse saflar sıklaşıyor. Tuğba Özay, Yılmaz Morgül’ün elenmesiyle büyük bir desteğinden yoksun kaldı. Nagihan’ın finali görmek için yaptığı stratejik planlarla başa çıkamayacağını bilen Tuğba Özay, şimdilik Nagihan ile arayı da bozmamaya çalışıyor. Yunus Günçe ise adada ne yapacağını bilemez halde kendini ifade etmeye çalışıyor. Mehmet ile özel bir konuşma yapan ve ben senin abinim diyen Yunus’un arkasından Mehmet, Yattara’ya “O benim abim falan değil” dedi.

Semih ile Gizem Kerimoğlu saltanatı

Semih ile Gizem Kerimoğlu Survivor içinde Survivor yaşadıkları adada, buzları eritmeye çalışan arkadaşlarına da mesafeli davranmaya devam ediyorlar. Semih her fırsatta bu adada tekil olduğunu vurgularken, Gizem Kerimoğlu’nun dostluğunu da büyük ölçüde önemsiyor. Semih ile arkasındaki halk oyunun sebebiyle başa çıkamayacaklarının farkında olan Gönüllüler ise oyunlarını Gizem Kerimoğlu’nun üstünden kurmaya devam edeceğe benziyorlar. Ancak atladıkları konu ise, Gizem’in adı yazıldığında Semih hayranlarının Gizem’e de oy attıkları…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu