Yerli Dizi

“Erken final” haberlerine Cennetin Gözyaşları’nın yapım şirketinden açıklama

ATV’de yayınlanan Cennetin Gözyaşları adlı dizi ile ilgili erken final haberlerine yapım şirketi Süreç Film’den açıklama geldi. Yapılan yazılı açıklamada Cennetin Gözyaşları ile ilgili çıkan erken final haberlerinin asılsız olduğu vurgulandı.

SÜREÇ FİLM’DEN ERKEN FİNAL AÇIKLAMASI

Yapımcılığını Ali Gündoğdu’nun üstlendiği, yönetmen koltuğunda Sadullah Celen’in oturduğu dizi bir Kore uyarlaması. Dizinin başrollerini Esra Ronabar, Berk Atan ve Almila Ada paylaşıyor. Dizide ayrıca  Zehra Yılmaz, Güler Ökten, Yusuf Akgün, Ebru Destan, Hazım Körmükçü, Çiçek Acar, Ali İpin, Sencan Güleryüz, Süeda Çil, Ebru Nil Aydın, Sude Nur Yazıcı ve Oktay Çubuk gibi oyuncular rol alıyor.

Yapılan yazılı açıklama şöyle:


Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği ATV ekranlarında yayınlanan Cennetin Gözyaşları dizisi ile ilgili olarak bugün basında yer alan final yapıyor haberlerine karşı açıklama yapmak isteriz.

Haberlerde yansıtıldığı gibi bir gerçeklik söz konusu değildir. ATV ve Süreç Film’in anlaşması gereği ‘’Cennetin Gözyaşları’’ dizisi yayın hayatına devam etmektedir.

Haberler tamamen asılsızdır.

Bilgilerinize sunarız.

 

Süreç Film

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu