Medyabey TVTelevizyon

Erken final yapacak denilen Kalp Atışı gün değiştirdi

Show TV’de yayınlanan başrollerini Gökhan Alkan ve Öykü Karayel’in paylaştığı Kalp Atışı dizisi hakkında söylenen “Final yapacak” iddiaları yalanlandı. Kalp Atışı için erken finalin şuan için söz konusu olmadığı öğrenildi. Ama Show TV yönetimi, dizinin yayın günü değiştirdi… Peki, Kalp Atışı hangi gün yayınlanacak?

KALP ATIŞI’NIN YENİ GÜNÜ PAZAR OLDU

Show TV’de iki sezondur ekrana gelen Kalp Atışı, şimdiye kadar her Cuma akşamı ekrana geliyordu. Kanal dizinin bundan böyle Pazar günleri yayınlamayı uygun gördü.  Kalp Atışı’nın 27. bölümü 21 Aralık Pazar saat 20.00’de Show TV’de izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

KALP ATIŞI 27. BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Yılbaşı yemeğinde yaşanan olaydan sonra doktorlar başlarına ne geldiğini anlamaya çalışırken Eylül’ün “O geceden sonra hepimiz hayatta kalmayı başarmıştık. Kalp atışımız susmamıştı işte!” sözleri dikkat çekiyor. Yeni bir sayfa açan Kalp Atışı’nda ardı ardına yaşanan felaketler sonrasında neler olacak? Birbirine delicesine aşık Eylül ve Ali Asaf sonunda huzuru bulabilecek mi? Dostluk, hırs, sevgi, intikam ya da umutla hayata tutunan Kalp Atışı’nın kahramanlarını hangi yeni maceralar bekliyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu