Yerli Dizi

Erken finalle gündeme gelen Yeni Hayat dizisi ölüm kalım savaşını kazandı mı?

Kanal D’nin yeni sezona iddialı giren, başrollerini Serkan Çayoğlu ile Melisa Aslı Pamuk’un paylaştığı OJO Pictures imzalı Yeni Hayat dizisinin 8. bölümde final yapacağı ileri sürülmüştü. Dizinin yayınlanan son bölümünde aldığı reyting planları değiştirdi.

Kanal D’nin yapımını Ojo Pictures’ın üstlendiği dizisi Yeni Hayat ile ilgili final iddiaları gündeme gelmişti. Ancak, daha sonra yeni bölüm reytinglerine göre yol haritası belirleneceği açıklanmıştı.

MedyaTava’nın haberine göre; Yeni Hayat dizisi için devam kararı alındı. Dizinin dün akşam ekrana gelen 6’ncı bölümünün aldığı iyi reytinglerin ardından, Yeni Hayat dizisinin ekran macerasına devam edeceği öğrenildi.

Yeni Hayat ilgili alınan devam kararı, dizinin fanlarını da sevindirecek.

Başrollerinde Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Tayanç Ayaydın ve Nilperi Şahinkaya’nın yer aldığı Yeni Hayat, perşembe akşamları izleyicisiyle buluşmaya devam edecek.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu