Yerli Dizi

Erkenci Kuş’ta önemli değişiklik

Star TV’de ekrana gelen sevilen romantik komedi dizisi Erkenci Kuş, geçtiğimiz yaz ekrana gelmeye başlamıştı.Yaz boyunca da süreceği açıklanan dizinin planlamasında Ocak ayına kadar sürmesi düşünülüyor.Can Yaman’ın Ocak’ta askere gideceği de öğrenilmişti. Ancak reytingler düşünce senaryo ekibinde yeni bir değişikliğe gidildi.

Erkenci Kuş’un rakibinin karşısında bir kaç bölümdür düşük reytingler almaya başlamasıyla dizinin takipçileri de endişelenmeye başlamıştı.

Bu sebeple olduğu tahmin edilen bir durum ortaya çıktı. Dizinin senaristleri flaş bir kararla değiştirildi. Diziyi artık Fethi Kantarcı ve Saygın Delibaş yazacağı öğrenildi.

Dizi, 40. bölümüyle yaz sezonuna girerken bir sürpriz yapmış ve yenilenen hikayesiyle ekrana gelmeye başlamıştı.

17. bölümden itibaren dizinin senaristliğini Aslı Zengin yapıyordu. 39. bölüm itibariyle de görevini Ayşe Kutlu’ya devretmişti.

Ekranların sevilen dizisi Erkenci Kuş, yaz aylarında sezon finali yapmayarak devam kararı almıştı. İzleyiciyi ekrana kilitleyen Erkenci Kuş yoluna senaryo ekibinde yaşanan değişiklikle devam edecek.

Başrollerde oynayan Can Yaman ve Demet Özdemir’in uyumlu ekran beraberliği ve başarılı oyunculuklarıyla birlikte dizi beklenenden daha büyük ilgi görmüş ve sezona devam edilmişti.

 

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı