Reklam

ERKİN KORAY’ IN GARANTİ BANKASI REKLAMI HAYRANLARINA DERT OLDU

 

Destekten TR

erkin-koray-reklam

Destekten TR

Rock müziğin baba lakaplı usta sanatçısı Erkin Koray’ın (71), kariyerinde bir ilke imza atıp ilk kez bir reklam filminde oynaması dikkat çekti. Koray, Serdar Erener imzalı Garanti cep şubesi reklamında oynadı. Reklamda hit şarkılarından Şaşkın’ın sözlerini “Madem telefon cebinde olma şaşkın, Garanti cep şubesini indir şaşkın” diye değiştirerek söyleyen Koray’ın tek reklam için 250 bin TL aldığı öğrenildi.

Destekten TR

71 yaşındaki usta sanatçının, reklam için çok zor ikna edildiği ortaya çıktı. Bu durum özellikle sosyal medyada Erkin Koray’ın bazı hayranlarının ünlü ismin reklam filminde oynamasına tepki göstermesine neden oldu. Bazı hayranları “Bir röportajında ‘kapitalizm insanlığa yakışmıyor’ diyen Erkin Koray banka reklamında. Yorumsuz” derken bazıları, “Yüklediniz yüklediniz beleş mp3’leri, ondan sonra Erkin Koray’a tepki gösterin” diyerek karşı görüşü savundu.

marketingturkiye.com

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR