Spor

Erman Toroğlu ile Turgay Demir kavgasında flaş gelişme…Ekranda yer almadı

Geçen hafta A Spor ekranında canlı yayında Turgay Demir ile sert tartışma yaşayan Erman Toroğlu bugünkü programda yerini alırken Turgay Demir ekranda yoktu.

Ünlü futbol yorumcusu Erman Toroğlu, Beşiktaş’ın deplasmanda Sivasspor’u 2-1 yendiği maçın sonrasında A Spor kanalında Takım Oyunu programında yapılan yorumlar sırasında spor yazarı ve programın yorumcusu Turgay Demir ile gerginlik yaşamıştı.

TURGAY DEMİR YAYINDA YER ALMADI

Geçtiğimiz hafta Turgay Demir’in “bana taraflı diyorsan en büyük taraflı sensin” şeklindeki çıkışı karşısında sinirlerine hakim olamayan Erman Toroğlu, Demir’i işaret ederek “Ben bu adamla bir daha program yapmam” ifadesini kullanmıştı.

Turgay Demir’in dün A Spor’da yayınlanan Takım Oyunu programında yer alıp almayacağı merak edilirken Demir’in dünkü yayına katılmadığı görüldü.  Bugün Galatasaray-Beşiktaş derbisinden sonra canlı yayının başlamasıyla Turgay Demir’in yine yayında olmadığı görüldü.

Takım Oyunu programının canlı yayınında Erman Toroğlu, İlker Yağcıoğlu , Güven Taner hazır bulunurken Turgay Demir yer almadı.

Geçtiğimiz hafta Erman Toroğlu, sezon sonuna kadar program yapacağını söylemiş ama yeni sezonda Turgay Demir’le aynı programda olmayacağını açıklamıştı.

https://youtu.be/rnDcqY-9uBE?t=89

 

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı