Spor

Erman Toroğlu’na Fenerbahçelilerden büyük tepki…Twitter’da gündem oldu

ÜnlüfFutbol yorumcusu Erman Toroğlu’nun Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal ile oyuncu Emre Belezöğlu’nun kavga ettiği yolundaki sözleri spor kamuoyunda ilgi görürken ikilinin Beşiktaş galibiyeti sonrasında basın toplantısına beraber çıkması Toroğlu’nun sözlerini tartışmaya açık hale getirdi.

ERMAN TOROĞLU ZOR DURUMDA KALDI

Destekten TR

Konu sosyal medyada gündem oldu. Hatta o kadar ki çok sayıda kullanıcı paylaşımlarıyla “Erman Toroğlu” etiketiyle yaptıkları paylaşımlarla konuyu büyük ilgi gösterdiler. Erman Toroğlu, kısa sürede Twitter’da TT (Çok konuşulan konular) arasına girdi. Toroğlu’na adeta öfke seli vardı.

Destekten TR

Özellikle Fenerbahçe taraftarlarının sosyal medyada Erman Toroğlu’na yönelik olarak tepkileri vardı. Fenerbahçeliler, Beşiktaş’ı bu akşam oynanan maçta 3-1 yenmenin de vermiş olduğu heyecanla Toroğlu’nun kavga iddiasını gündeme taşıyarak ünlü yorumcuyla ilgili sert ifadeler kullanmaktan geri kalmadılar.

Destekten TR

Erman Toroğlu, Ersun Yanal ve Emre Belözoğlu ile ilgili olarak “Emre Belözoğlu ile Ersun Yanal maç öncesi kavga ediyorlar. Emre Belözoğlu ‘Ben kaptanım sen beni yedek oturtamazsın'” dediğini aktarırken Ersun Yanal’ın istifa açıklamsı yapacağını ididi etmesi tansiyonu yükseltmişti. Ama maç sonunda ikilinin birlikte basının karşısına çıkması Toroğlu’nu zor durumda bıraktı.

Ersun Yanal, basın toplantısında kimsenin Fenerbahçe’yi karıştıramayacağını ifade ederek “Çirkin saldırılarla bizi yıkamazsınız. Herkes haddini bilecek. Dedikodularla arkadan konuşmak çok terbiyesizce. Bu dedikodulara karşı hafta içi bir açıklamamız olacak.” şeklinde tepki göstermesi dikkat çekti.

İşte, Erman Toroğlu’nun söz konusu iddialarla ilgili dikkat çeken açıklaması:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR