SurvıvorTelevizyon

Ersin Korkut, ölen köpeğinin acı haberini nasıl öğrendi? Yılmaz Erdoğan ilk kez açıkladı

Yılmaz Erdoğan’ın kuzeni olan oyuncu Ersin Korkut, Survivor’da yarışırken köpeği Mes hayatını kaybedince bu haberi ona Acun Ilıcalı verememişti. Ilıcalı, Ersin Korkut’un kuzeni olan ünlü oyuncu Yılmaz Erdoğan’dan yardım istemiş ve bu haberi onun vermesini istemişti. Erdoğan, o anları “Zor bir konuşma oldu” diyerek anlattı.

YILMAZ ERDOĞAN: ACUN BANA ‘SEN SÖYLE’ DEDİ

Yılmaz Erdoğan dün akşam Instagram canlı yayınına katıldı. Erdoğan burada, herkesin merak ettiği Ersin Korkut’a köpeği Mes’in ölüm haberini verdiği telefon konuşması hakkında da konuştu.

Ünlü oyuncu şunları söyledi:

“Ersin Survivor’da inanılmazdı. Çok izan, çok mantık sahibi, çok aklı başında birisi. Survivor’dan iyi bir sonuç alacağını Mess’i tüm Türkiye’nin tanıyacağına kim inanırdı? Acun onu önerdi, o da her işte olduğu gibi abisine sordu. Ben de ‘olur’ dedim. Ersin çok çalıştı o yüzden atışları iyiydi. Giderek çok hızlandı ve öfkesini atınca mesela çok iyi idare etti. Olay biraz daha büyüdü.

Acun ‘sen söyle’ dedi bana ama süreci asıl yöneten Acun. Reyting kaygısı olsa bunu yayında da yapabilirdi. Buradan ona teşekkür ederim. Tam onların konsey bitti ilk telefon teması kurunca ben söyledim zor bir konuşma oldu.

Ersin köpek beslemeyle alakası olan biri değildi ama aralarında çok güzel bir bağ vardı. Bence mesele Ersin ve köpeği meselesini geçti sevmek bağlanmakla alakalı bir durum.”

YENİ KÖPEĞİNİN ADINI TAKİPÇİLERİNE SORMUŞTU

Ersin Korkut, üç gün önceki Instagram paylaşımında köpeğinin ölümüyle ilgili açıklama yaparak üzüntüsünü dile getirmişti. Korkut, yeni köpeğinin adını koymak için takipçilerinden yardım istemişti.

Korkut konuyla ilgili şu paylaşımı yapmıştı:

“Başta Acun abi ve Acun Medya çalışanlarına teşekkür ederim. Ben üzülmeyeyim diye oğlum Mes’in ölümünü yarışmada kaldığım süre boyunca benden saklamışlar. Elbette duyunca çok üzüldüm. Ama Mes çok güzel bir 12 sene yaşadı. Yaşlıydı ve ömrü malesef bu kadarmış. Arkadaşlarım bana sürpriz yapıp bu minik yavruyu sahiplenmişler. Şimdi İstanbul’da beni bekliyor. Mes’in anısını bu minikle devam ettireceğim. İsim bulma konusunda bana yardımcı olur musunuz? Yeni dostumun adı ne olsun? Yorumlarınızı bekliyorum.”

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı