Medya

Ersoy Dede, Harun Kolçak yazısı tepki alan Cengiz Semercioğlu’na yüklendi

Star gazetesi yazarı Ersoy Dede’nin gündeminde Harun Kolçak yazısıyla özellikle sosyal medyada tepki çeken Cengiz Semercioğlu vardı. Ersoy Dede, bugünkü yazısında hayatını kaybeden Harun Kolçak’ın geçmişte uyuşturucu tedavisini gördüğünü yazan ve bu yaşanmışlıkların karartılmaması gerektiğine vurgu yapan Cengiz Semercioğlu’na yüklendi.

ERSOY DEDE’DEN CENGİZ SEMERCİOĞLU’NA AĞIR SALVOLAR!

Destekten TR

İşte, Ersoy Dede’nin bugünkü yazısından “kötü bilirdik” başlıklı bölüm:

Destekten TR

Evet Cengiz Semercioğlu öldüğünde, eğer ben hâlâ hayattaysam kendisinin de ricası üzerine öyle söyleyeceğim; Kötü bilirdik.. Kendi yazmış.. “..Ne bu ya hu demiş, Harun Kolçak’ın hep iyi taraflarını yazıyorsunuz. Yoksa özgeçmiş mi karartıyorsunuz?.. Adam uyuşturucu tedavisi görmüş bir bağımlıydı. Saklamayın..” Yani trafikte alkol duvarını aşmış bir zibidiyi, şehit ettiği polis memuruna karşı savunmuş bir adam çıksın da Harun Kolçak yazıları için, “perdeleme yapıyorsunuz” desin.. Akıl alır gibi değil.. Peki Cengiz.. Sen öldüğünde yapmayacağız.. Sorarlarsa diyeceğiz ki;  “…O polisi şehit eden zengin çocuğu korumak için gazetesindeki köşesini kullanan biriydi.. Şirketlerin bedava gezileri ya da hediye ürünleri karşılığı köşesinde reklam yazıları yazardı. Vatan millet düşmanlarının filmlerini, para karşılığı överdi…” Merak etme tek tek yazacağız arkandan.. Kötü adam..

Destekten TR

 

CENGİZ SEMERCİOĞLU NE YAZMIŞTI?

Hürriyet yazarı Semercioğlu tepki alan dünkü yazısında Harun Kolçak’la ilgili şunları yazmıştı:

“Harun Kolçak’ın müzikal yolculuğu alkol ve uyuşturucu görmezden gelinerek yazılabilir mi? Kaldı ki bu konular sanatçının bir dönem kariyerini ciddi şekilde tepetaklak ettiyse, kendisi bile bu konuda konuşurken, zamanında şok itiraflar yaparken medya neden özenle karartma yapmayı tercih ediyor?”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR