Medya

Ersoy Dede’den Fatih Portakal’a Bakan Pakdemirli tepkisi: “Ayıptır artık!”

Fatih Portakal'ın Bakan Pademirli'ye yönelik sosyal medyadan çıkışına Ersoy Dede de katıldı.

Tarım Bakanı Bekir Pakdemirli’nin PKK’lıları kastederek “bu adilere sandıkta cevabı verecek misiniz?” şeklindeki çıkışına Fox TV Ana Haber Spikeri Fatih Portakal’dan tepki gelmişti. Portakal, sosyal medya Twitter hesabından Bakan Pakdemirli’nin bu sözüne “Kötü söz sahibine aittirin çok ötesinde bir hadsizlik” şeklinde atıf yapmış “Ben, sandıkta sizin gibi çirkin uslupta olanlara oy vermeyecek olan yurttaşlardanım. Bilin istedim.” şeklinde paylaşım yapmıştı.

DEDE: “AYIPTIR ARTIK AMA YA!”

Fatih Portakal’ın Bakan Pakdemirli’ye yönelik cevabına Star gazetesi yazarı Ersoy Dede’den eleştiri geldi. Bakan Pakdemirli’nin çıkışına destek veren Dede, Fatih Portakal’ın tepkisine yönelik olarak “Miting meydanına gelip ‘BEN PKK’lıyım’ diye bağıran birine ‘bu adiye dersini sandıkta verin’ demenin neresi yanlış?.. Ayıptır artık ama ya!!!” şeklinde değerlendirmede bulundu.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu