Televizyon

Ertem Şener’den Beyaz Futbol’un yeni yorumcusuyla ilgili açıklama

Beyaz TV’de yayınlanan ekranların fenomen futbol tartışma programı Beyaz Futbol’da ekipten ayrılan Gökmen Özdenak’ın yerine kimin geleceği merak konusu. Sosyal medyada değişik isimler ileri sürülürken programın moderatörü Ertem Şener’den konuyla ilgili açıklama geldi.

ERTEM ŞENER’DEN 4. YORUMCU BELLİ DEĞİL AÇIKLAMASI

Ertem Şener, sosyal medyada dillendirilen isimlerin hiçbirinin doğru olmadığını sosyal medya Twitter hesabından yazdı. Ertem Şener, programa gelecek olan 4. yorumcu ile ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Beyaz Futbol’da 4.yorumcu seçeneğimiz için, şu ana kadar hiç kimseyle anlaşmadık. Sosyal medyada geçen isimlerle anlaştığımız haberleri doğru değil.Lütfen benim tarafımdan ve kanalımız BEYAZ TV’den bir açıklama yapılmadığı sürece, çıkan söylentilere itibar etmeyiniz.”

RASİM OZAN KÜTAHYALI FOTOĞRAFI KAFALARI KARIŞTIRDI

Gökmen Özdenak’ın sağlık sorunları nedeniyle yeni sezonda olmayacağının açıklanmasının ardından Ertem Şener, Ahmet Çakar ve Rasim Ozan Kütahyalı’nın birlikte çektirdikleri fotoğrafı hem Çakar hem de Ertem Şener’in paylaşmaları Kütahyalı yeniden Beyaz Futbola mı dönüyor yorumlarına neden olmuştu.

Gökmen Özdenak’ın ise hiç bir açıklama yapmayıp sessizliğe gömülmesi dikkatlerden kaçmamıştı.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu