Medya

Ertem Şener’den Beyaz TV’ye veda açıklaması

Beyaz TV’de ekranların fenomen futbol yorum programı Beyaz Futbol programını sunan ünlü spiker Ertem Şener’in Beyaz TV’den ayrıldığı haber veriliyor. Ahmet Çakar ve Ertem Şener daha önceden yaptıkları paylaşımlarla bu ayrılığın ipuçlarını vermişlerdi. Sonuç olarak Beyaz TV’de beklenen oldu ve Ertem Şener kanaldan ayrıldı.

ERTEM ŞENER KOVULDU MU?

7 yıldır Beyaz TV Spor Müdürü olarak görev yapan Ertem Şener, aynı zamanda Beyaz TV’de Beyaz Futbol ve Derin Futbol adlı programlarını sunuyordu.

Ertem Şener hem spor müdürlüğü görevinden istifa etti hem de hazırlayıp sunduğu programları bıraktı. Ertem Şener, 2013 yılından çalıştığı Beyaz TV’deki odasını toplayarak kanaldan ayrıldı.

Ahmet Çakar, günler öncesinde yaptığı bir paylaşımda bu ayrılığın sinyalini vermiş ve Şener’in ayrılacağına dair sosyal medya hesabından paylaşımda bulunmuştu.

Kovuldu mu istifa mı etti?

Bazı medya sitelerinde Ertem Şener’in kovulduğuna dair haberler çıktı. İnternethaber sitesine açıklama yapan Ertem Şener’in kovulma iddialarını yalanladığı ve ‘Ben istifa ettim’ dediği kaydediliyor.

ERTEM ŞENER’DEN AÇIKLAMA

Şener, sosyal medya hesabından Beyaz TV’den ayrılığı ile ilgili kısa bir açıklama yaptı. Şener açıklamasında; “Kamuoyuna açıklamam; Gördüğüm lüzum üzerine Beyaz Tv ile bugün “KENDİ İSTEĞİMLE” yollarımı ayırdım. Beyaz Futbol ve Derin Futbol’a bundan sonraki yayın hayatında başarılar dilerim. Sn. Osman Gökçek’e 9 yıldır gösterdiği ilgi ve alaka için teşekkürlerimi borç bilirim.” ifadelerini kullandı.

Şener’in ayrılığın nedeni hakkında şu ana kadar bir açıklama yapmaması dikkatlerden kaçmadı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu