Medya

Ertuğrul Özkök, eleştirilerin hedefi haline gelen Ozan Güven’e ne tavsiye etti?

Hürriyet yazarı Ertuğrul Özkök, bugünkü yazısında sevgilisi Deniz Bulutsuz’a şiddet uyguladığı iddiasıyla eleştiri oklarının hedefi haline gelen ünlü oyuncu Ozan Güven’e tavsiyelerde bulundu.

Öfke sorunu olduğunu ve daha önce de gazetecilere saldırdığını hatırlatan Özkök, Ozan Güven’e, “Hiçbir bahaneye sığınma… Çık, amasız mamasız özür dile… Sonra bir öfke kliniğine yat. Eline, diline, yumruğuna, tekmene, tokadına hâkim oluncaya kadar çıkma oradan. Görünme insan içinde” tavsiyesinde bulundu.

İşte Özkök’ün bugünkü yazısından ilgili bölüm:

Türkiye’nin en ünlü aktörlerinden birisin… Sinemadan, reklamdan, oradan buradan çok iyi para kazanıyorsun…

Haline, tavrına, edana, duruşuna baksan, modern bir insan gibi duruyorsun…

Nedir bu yahu…

Kadın dövmek…İnsana saldırmak…

Hangi bahaneyi uydursan kalkamazsın altından… Hangi gerekçeye sığınmaya kalksan sığmazsın o elbiseye…

Bak kardeşim… Senin ciddi bir öfke sorunun var… Daha önce gazetecilere yaptığını gördük… Şimdi kadına… Beni şaşırtmadı…

* Daha önce Ahmet Kural’a söylediğimi sana da söyleyeceğim… Tavsiyem, hiçbir bahaneye sığınma… Çık, amasız mamasız özür dile…

Sonra bir öfke kliniğine yat. Eline, diline, yumruğuna, tekmene, tokadına hâkim oluncaya kadar çıkma oradan. Görünme insan içinde…

Neler yaşandı?
Oyuncu Ozan Güven ve sosyal medya uzmanı Deniz Bulutsuz’un ilişkisi olaylı bitti. İddiaya göre 45 yaşındaki oyuncu, kendisinden 17 yaş küçük sevgilisiyle 13 Haziran’da Levent’teki evinde kavga etti. Güven’in kendisini dövdüğünü öne süren Bulutsuz, İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurdu. Avukatı aracılığıyla korunma talebiyle dilekçe veren genç kadın, baygınlık geçirdikten sonra da Güven’in şiddeti sürdürdüğünü iddia etti. Dilekçede, “Bulutsuz, Güven’in taşkınlıklarına tepki verince şiddet görmüştür. Yüzünde ve vücudunda morluklar oluşmuştur” denildi.

Güven ise Bulutsuz’un saldırısına uğradığını iddia ederek “Beni kariyerimi bitirmekle tehdit etti” diyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu