Medya

Ertuğrul Özkök: “Ozan Güven’in son kurbanı Halit Ergenç”

Hürriyet gazetesi yazarı Ertuğrul Özkök, Deniz Bulutsuz’u darp ettiği iddia edilen Ozan Güven’in arkadaşlarını yakmaya devam ettiğini yazdı. Özkök, yazısında “Cem Yılmaz’dan sonra son kurban Halit Ergenç oldu. Tıpkı Cem Yılmaz gibi o da son derece iyi niyetle bir açıklama yaptı. Öyle büyük bir tepki aldı ki…Dün söylediği sözlerden dolayı özür dilemek zorunda kaldı.” ifadesine yer vermesi dikkat çekti.

Özkök, “Sessizliğe bürünen Ozan Güven, arkadaş yakmaya devam ediyor…Cem Yılmaz’dan sonra son kurban Halit Ergenç oldu…Tıpkı Cem Yılmaz gibi o da son derece iyi niyetle bir açıklama yaptı…Öyle büyük bir tepki aldı ki…Dün söylediği sözlerden dolayı özür dilemek zorunda kaldı…

Ama bunu öylesine açık bir dille ve samimiyetle yaptı ki. Bence Ozan Güven bu açıklamaya bakıp ders çıkarmalı. Hepimiz çok iyi biliyoruz ki Halit Ergenç kadına çok saygılı bir insan. Bu sözleri, bir temenni olarak söyledi… Ama ne diyor açıklamasında? ‘Sözlerimle bu konuda mücadele eden herkesi hayal kırıklığına uğrattığımı anlıyorum, hak veriyorum ve özür diliyorum…’ Bakın bu tek cümlede neler var: Halit Ergenç’in açıklamasında… Aması, fakatı yok… Ben öyle demek istemedim yok… İstememiş olsa bile bu mazeretin arkasına saklanma gayreti yok…” değerlendirmesinde bulundu.

Özkök, “Kabahati ‘yanlış anlayana’ değil, ‘iyi anlatamayana’ yani kendisine yükleme tercihi var. İnsanları hayal kırıklığına uğrattığını kabul var. Kendisine tepki gösterenlere hak verme var. Bunlar olunca da açıklamasında samimiyet ve sahicilik var…” görüşünü savundu.

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu