Medya

Ertuğrul Özkök’ten “Gonca Vuslateri’yi dikizledim!” itirafı

Hürriyet gazetesi yazarı Ertuğrul Özkök, sosyal medyadan Adem Metan’ın canlı yayına konuk oldu. Ertuğrul Özkök’ten, geçtiğimiz günlerde yatak odasından canlı yayın açan Gonca Vuslateri’nin evini dikizlediği itirafı geldi.

Usta gazeteci Erturuğrul Özkök, Radyo D’nin Instagram canlı yayınında sevilen radyo programcısı Adem Metan’ın konuğu oldu. Karantinada döneminde ünlü isimlerin canlı yayınlarını izlediğini söyleyen ilginç bir itirafta bulundu.

“TWITTER’DAN HİÇ HAZ ETMİYORUM”

Koronavirüs salgınından dolayı karantinada olan Özkök, Instagram kullanmayı sevdiğini belirterek şunları söyled: “Allah’tan buraya siyaset sokmuyorlar. Twitter’dan hiç haz etmiyorum. Çünkü trolleşti. İnsanların hakaret hakkı bir özgürlük olduğunu görüp herkesin herkese iftara attığı pislik bir hale geldik. Tamam bana göre tamam özgürlükler ama bana göre Instagram daha iyi. Burada centilmenlik var gibi insanlar buraya siyaset sokmuyor. Ben siyasetteki kutuplaşmadan dolayı hangi görüşten olursa olsun benim hoşuma gitmiyor artık.”
Ertuğrul Özkök’ten ilginç itiraf: Yatak odasından canlı yayın yapan Gonca Vuslateri’yi dikizledim

“GONCA VUSLATERİ’Yİ DİKİZLEDİM”

Benim yerim Instagram. Burada içim açılıyor. Bazen canlı yayına da giriyorum takip ediyorum. Koronavirüs bizi röntgenci hale getirdi. Karşı tarafta herkes açıyor yatak odasını. Geçenlerde Gonca Vuslateri açmış bende dikizledim evini. Millet gece iki de kahve molası yapıyor” dedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu