Televizyon

Ertuğrul Özkök’ten ilginç Aleyna Tilki itirafı

Ertuğrul Özkök, CNN Türk’te yayınlanan Kanal D Ana Haber Spikeri Buket Aydın’ın sunduğu “40” adlı programa katıldı. Özkök, katıldığı programda Cem Yılmaz’dan Ajda Pekkan’a hatta Aleyna Tilki’ye kadar ünlü isimlerle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Özkök, Cem Yılmaz’ı kıskandığını itiraf etti. Aleyna Tilki’nin hayranı olduğunu söyleyen Özkök, genç popçunun Ajda Pekkan kadar kalıcı olacağını iddia etti.

“CEM YILMAZ ANA RAHMİNE ŞANSLI DÜŞENLERDEN”

CNNTürk’te yeni sezonda başlayan ve ilginç ışık tasarımı ve konseptiyle dikkat çeken “40” adlı programına katılan Ertuğrul Özkök, “Cem Yılmaz’ı kıskanıyor musunuz?” sorusuna “Evet kıskanıyorum. Bazı insanlar vardır ana rahmine şanslı düşer. Zengindir, başarılıdır, yakışıklıdır, nereye girse dikkat çeker, kabiliyetlidir. Yakışıklılığı konusu tartışılır ama çekiciliği konusunda hiç şüphe yok. Adam zeki ve esprili. Kimi kıskanacağım başka. Siyasetçiyi mi kıskanacağım?” şeklinde konuştu. Çevresinde tanıdığı pek çok kadının Cem Yılmaz’ın hayranı olduğunu söyleyen Özkök, adam zeki esprili; şimdi de vücut yapmaya başladı, yakında baklavalı bir vücutla karşımıza çıkarsa şaşırmamak lazım” diye konuştu.

ÖZKÖK: “ALEYNA’YA HAYRANIM”

Aleyna’nın şarkı söyleme tekniğini beğendiğini söyleyen Hürriyet yazarı, “Çok başarılı bir kız. Kendisine hayranım. Bulduğu şarkılar kendisini tanıtma stratejileri felan çok iyi. Türkiye’de kalıcı olacak. Ajda Pekkan kadar kalıcı olacak. Ajda ve Sezen için de zamanında böyle konuşuyorlardı bakın nerelere geldiler. Sezen Aksu’nun Aleyna Tilki için ne düşündüğünü çok merak ediyorum. Bugüne kadar hiç bir şey söylemedi” ifadelerini kullandı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu