SurvıvorTelevizyon

Eser West giderayak Serhat Akın’a çattı

Survivor’a veda eden Eser West ile Serhat Akın arasında sert rüzgarlar… Eser West, adaya veda ederken Serhat Akın’ın kendisi hakkındaki sert eleştirilerine cevap verdi. İkili arasındaki söz düellosu Survivor’a damga vurdu. Eser West, Serhat Akın için “haddini aştı” diye konuşarak “iki çocuk babası ve eski milli futbolcu ama 70 milyonun önünde söyledikleri çok terbiyesizce birşey” dedi.

Eser West şöyle devam etti: “Bana söylediklerine sustum, Acun abiye saygımdan dolayı Serhat’ın üstüne gitmedim. Kafamda yapmam gereken çok pis birşey vardı ama yapmadım. İçime attım. Serhat’a olan kinimi burada bırakmak istedim. Çünkü normal hayata döndüğümde ne bu kini ne de bu nefreti içimde tutmak istemiyorum. Bana yanlış yapanları Allaha havale ediyorum. ”

Serhat Akın da Eser’in adadan gitmesinin kesinleşmesinin ardından “Eser’in adadan gitmesine çok üzüldüm. Eser’in bana bir sözü vardı. Bana, seninle adalar birleştiği zaman görüşeceğiz demişti. Onu göremeyecek olmamız beni üzdü” diyerek ironik bir açıklama yaptı.

Eser West ve Serhat Akın, geçtiğimiz günlerde karşı karşıya gelmiş ikili arasında kavgaya ramak kalmıştı.

Survivor’ın 14 Şubat’ta yayınlanan ödül oyunu sırasında Çılgın Sedat ufak bir sakatlık yaşamış ve parkuru yarıda bırakmıştı Sedat yerde acı içinde kıvranırken Eser West; takım arkadaşı Volkan’a “İşte böyle olur. Devam et, devam et” dedi. Bunun üzerine Furkan Kızılay, Eser’e, “Ne acımasız adamsın” diye çıkışmıştı.

Yaşanan bu olay üzerine sinirlenen Serhat Akın, “Konuşma sen” diyerek Eser’in üzerine yürüyünce gergin anlar yaşanmıştı. İkiliyi ayırmak için ilk olarak gönüllüler takımında Gökhan ve daha sonra takım arkadaşları araya girdi. “Gel buraya” diye bağıran Serhat’ın ağzını İlhan Mansız kapatarak sakinleştdi. 7 kişinin Serhat Akın’ı zor sakinleştirdiği olay sonrası Acun Ilıcalı konseyde iki yarışmacıyı da uyarmak zorunda kalmıştı.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu