Magazin

Eser Yenenler’den “Ortada kaldı” haberlerine cevap gibi paylaşım

3 Adam’ın sempatik ismi Eser Yenenler, bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla adeta hakkında çıkan “ortada kaldı” haberlerine cevap verdi. Eser Yenenler, Ünlü popçu Murat Boz’la birlikte Nihal-Bahar Candan kardeşlerle villasında eğlence düzenlemiş magazin basınında çıkan haberlerle gündem olmuştu. Yenenler için magazin gündeminde “çapkınlığının  bedelini ağır ödedi” yorumları yapılır olmuştu. Eser Yenenler’e ne olduysa bu haberlerden sonra oldu. Yenenler bir anda projesiz kalmıştı.

ESER YENENLER’DEN “ORTADA KALMADIM” PAYLAŞIMI

3 Adam’ın TV8 ekranlarında yayınlanmayacağı kesinleştikten sonra Yetenek Sizsiniz’deki jüri koltuğundan da olan Eser Yenenler, şu sıralar “ortada kaldı” haberlerinin odağında. Tüm bunlar yetmezmiş gibi 3 Adam’ın diğer iki ismi İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç’un başrollerde yer aldığı 27 Ekim’de vizyona girecek olan  BKM yapımı Yol Arkadaşım filminde yer almaması da oldukça manidar bulundu.

Ufkundaki karabulutları dağıtmak için olacak Yenenler’in sosyal medya hesabından “çok yakında” ifadesiyle yapılan paylaşım, ünlü ismin içinde yer alacağı projeyi haber veriyordu.

Eser Yenenler’in bugünkü paylaşımıyla  BKM’nin organizasyonunda tek kişilik kabare ile sevenlerinin karşısına çıkmak için gün saydığı ortaya çıktı.

İşte Eser Yenenler’in o paylaşımı:

Çok yakında…#bkmmutfakuniq #birtbtmüzikali

Eser Yenenler (@eseryenenler)’in paylaştığı bir gönderi ()

MEDYABEY

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu