Magazin

Eser Yenenler’in sürpriz partisi kötü sonla biti

Önceki akşam Ünlü isimler Eser Yenenler’in, Maslak Uniq’teki tek kişilik bir gösteri yaptı. Gösteriye çok sayıda ünlü arkadaşı da katıldı. Eser Yenenler arkadaşlarına gösteriden sonra kimse dağılmasın sürpriz bir parti var dedi. Ancak gecenin sonunda yaşanan olay herkesi şoke etti.

Yenenler’den sürpriz parti

Posta Gazetesi’nde yer alan habere göre; Eser Yenenler kendisini yalnız bırakmayan arkadaşlarını göndermedi ve aralarında Esra Eron, Merve Boluğur, Gökhan Özoğuz, Oğuzhan Koç, Yağmur Tanrısevsin, Ekin Mert Daymaz, Emre Belözoğlu, İbrahim Büyükak, Nurdan Beşen gibi birçok ünlü ismin de yer aldığı arkadaşlarına “Şovdan sonra kimse ayrılmasın. Burada parti vereceğim, çok eğleneceğiz.” dedi.  Ancak gecenin sonunda yaşanan şok bir detay herkesi şaşırttı.

Davetlilere hesap geldi… 

Eser Yenenler’in daveti olmasına rağmen gecenin sonunda herkese hesap gelmesi konukları şaşırttı. “Herhalde biri şaka yapıyor. Bu Eser’in daveti değil miydi? Parayı biz niye ödüyoruz? Baştan söyleseydi, yine onu kırmaz partiye katılırdık” diyen davetiller gecenin sonunda hesabı ödeyerek partiyi tamamladılar.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu