Magazin

Eşinden boşanan Burcu Çetinkaya sosyal medya yorumuna kızdı

Girdiği tesettürü çıkararak medyanın gündemine gelen ralli pilotu Burcu Çetinkaya, 4 yıl önce evlendiği Mehmet Fatih Bucak’tan boşandı. Burcu Çetinkaya, sosyal medyadan gelen yorumlara ise adeta isyan etti.

BUCAK İBARESİNİ SOYADINDAN ÇIKARDI

Altı yıl önce tesettüre giren ve geçen aylarda başını açan Çetinkaya, eşi Mehmet Fatih Bucak’tan boşandı. Ralli pilotluğu yaparak Türkiye’de adından söz ettiren Burcu Çetinkaya, 4 yıl önce Fatih Mehmet Bucak ile evlenerek Şanlıurfa’ya yerleşmişti.

Burcu Çetinkaya’nın bugün sosyal medya hesaplarından ” Bucak” soyadını çıkarması dikkatlerden kaçmamıştı.

YAPILAN YORUMLARA SİNİRLENDİ

Boşanma haberinin ardından sosyal medyada ” Eşinden ayrılınca başörtüsünü çıkardı” şeklinde yapılan yorumlara sinirlenen Burcu Çetinkaya böyle cevap verdi:

Soran medya mensuplarına cevabımdır. 11.04.2019 tarihinde 4 seneye yaklaşan evliliğimizi anlaşmalı olarak sonlandırdık. Bunu başörtüsüne bağlayan medya mensuplarına da 2 sözüm var; 1) Kadın kendi iradesiyle hareket edebilecek kadar güçlü kadının her hareketini erkeğe bağlamak zorunda değilsiniz 😉 2) Tarihlere bakarsanız yalanınız çıkar…

Hayatımda hiç kaçmadım. O korkakların işidir. Altı sene önce değil dört sene önce evlendik. Başımı ise 6 sene önce örttüm. Başımı ne örtmemin ne açmamın eşimle ilgisi yok. Kadın bu kadar iradesiz mi ki bu kararları ancak eşiyle alabilir? Kafanız bu mu?

Burcu Çetinkayayı kızdıran boşanma yorumu

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu