Magazin

Eşinden boşanan Habertürk spikeri Meltem Acet rekor tazminat alacak

Habertürk TV spikeri Meltem Acet eşinden anlaşmalı olarak boşandı. Meltem Acet 14 yıllık eşi Onat Acet'ten boşandı. Mahkemenin, Onat Acet'in Meltem Acet'e 6 milyon lira manevi tazminat ödemesine karar verdiği öğrenildi.

Habertürk TV spikeri Meltem Acet ile Onat Acet’in uzun süren evliliği önceki gün sona erdi. Onat Acet’in avukatı, İstanbul Aile Mahkemesi’ne verdiği dilekçede taraflar arasında şiddetli geçimsizlik olduğunu ve bu nedenle boşanmalarına karar verilmesini istedi.

ANLAŞMALI OLARAK TEK CELSEDE BOŞANDILAR

Takvim gazetesinin haberine göre; İstanbul Aile Mahkemesi’nde görülen davaya Meltem Acet ile Onat Acet katıldı. Mahkeme anlaşmalı boşanma protokolünü göre tarafların ayrılmalarına karar verdi. Mahkemeye sunulan anlaşmalı boşanma protokolüne göre çiftin 12 yaşındaki çocukları annesinin yanında kalacak.

6 MİLYON LİRALIK REKOR TAZMİNAT ALACAK

Onat Acet, Meltem Acet’e 6 milyon lira manevi tazminat ödeyecek. Meltem Acet boşandıktan sonra ‘Acet’ soyadını kullanmaya devam edecek.

TGRT HABER’DEN HABERTÜRK’E TRANSFER OLMUŞTU

TGRT Haber’den Habertürk TV’ye transfer olan ekonomi spikeri Meltem Acet, Genel Yayın Yönetmenliği görevini Selçuk Tepeli’nin yaptığı Ciner Medya Grubu’nun haber kanalı Habertürk TV ekran yüzlerinden birisi haline geldi.  Ekonomi ve finans dünyasının ekran güzel yüzlerinden olan Meltem Acet, Fox TV, A Haber, Artı 1 TV, Teve2 ve son olarak TGRT Haber’de görev yapmıştı. Acet, Habertürk’ün Hafta Sonu Ana Haber Bülteni’ni sunuyor.

TED Ankara Koleji Mezunu olan Acet, ODTÜ Ekonomi Bölümünü beşinci olarak tamamladı. Ardından ODTÜ İşletme Bölümün’de yuksek lisans yaptı. İngiltere ve Amerika’da da finans alanında çalışan Acet, Fox TV’de üst düzey yöneticilik yapmış, stratejik planlama direktörlüğünün yanı sıra rating analiz bölümlerini de yönetmişti. Acet Habertürk TV’den önce TGRT Haber Ekonomi Müdürlüğü görevini yürütüyordu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu