Magazin

Eşine boşanma davası açan Necati Şaşmaz çocuklarının derdine düştü

Ünlü oyuncu Necati Şaşmaz’dan hayranlarını üzen haber… Eşi Nagehan Şaşmaz’a boşanma davası açan Necati Şaşmaz, 10 milyon lira tazminat ile iki çocuğunun velayetinin kendisine verilmesini talep etti. Necati Şaşmaz’ın, 7 yıllık eşi ve iki çocuğunun annesi Nagehan Şaşmaz’dan boşanmak üzere mahkemeye başvurduğu ortaya çıktı.

NECATİ ŞAŞMAZ ÇOCUKLARINI İSTİYOR

Hürriyet’in haberine göre; Şaşmaz’ın boşanma detaylarında; 10 milyon lira tazminat ile iki çocuğunun velayetinin kendisine verilmesini talep ettiği bildirildi.

Ünlü oyuncunun avukatı, Anadolu Aile Mahkemesi’ne sunduğu boşanma dilekçesinde, tarafların evlilik birliğinin Nagehan Şaşmaz’ın ağır kusurlu eylemleri neticesinde temelinden sarsıldığını ileri sürdü.

Devamında, bu nedenle çiftin boşanmalarını, çocukların velayetinin de babaya verilmesini talep etti.

Dilekçede, Alman vatandaşı olmaları sebebiyle annelerinin çocukları yurtdışına çıkarıp bir daha getirmeyebileceği tehlikesi söz konusu olduğundan, çocuklar için tedbiren yurtdışına çıkış yasağı konulması istendi

Avukat dilekçede, “Müvekkilimin uğradığı manevi zararın hafifletilmesi için 5 milyon lira manevi, 5 milyon lira da maddi tazminata hükmedilmesi usul ve yasa gereğidir” dedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu